| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Στοίβα 10+43KWH |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 35 ημέρες |
Ηλιακή γεννήτρια στο σπίτι
Περιγραφή του προϊόντος:
Η συσκευή Stacking All-in-One 5KW 35.84KWH Home Solar Generator είναι μια αρθρωτή λύση αποθήκευσης ενέργειας που αναπτύχθηκε για κατοικιακά ηλιακά έργα που προμηθεύονται μέσω επαγγελματικών διανεμητικών καναλιών.Το σύστημα συνδυάζει έναν ισχυρό υβριδικό μετατροπέα με στοιβαγμένες μονάδες μπαταρίας λιθίου, παρέχοντας σταθερή και αποτελεσματική διαχείριση ενέργειας για σύγχρονα σπίτια που τροφοδοτούνται με ηλιακή ενέργεια.
Σχεδιασμένο με την επεκτασιμότητα στο μυαλό,η διαμόρφωση των συσσωρευτών μπαταριών επιτρέπει στους εγκαταστάτες και τους παρόχους λύσεων να προσαρμόζουν την χωρητικότητα σύμφωνα με τις απαιτήσεις του έργου, διατηρώντας παράλληλα σταθερή απόδοση του συστήματοςΗ πλατφόρμα μπαταρίας 51.2V LiFePO4 προσφέρει εξαιρετική θερμική σταθερότητα, υψηλό βάθος εκφόρτισης και παρατεταμένη διάρκεια κύκλου ζωής.
Με υποστήριξη τόσο για δίκτυα 50Hz όσο και 60Hz και ευρύ φάσμα είσοδου φωτοβολταϊκής τάσης, το σύστημα αυτό είναι κατάλληλο για τις κατοικιακές αγορές ηλιακής ενέργειας σε ολόκληρη την Ευρώπη και τη Βόρεια Αμερική.Πολλαπλές επιλογές επικοινωνίας εξασφαλίζουν τη συμβατότητα με έξυπνα συστήματα διαχείρισης ενέργειας και επιτρέπουν την απομακρυσμένη παρακολούθηση και διάγνωση.
Αυτή η λύση ηλιακής γεννήτριας στο σπίτι είναι βελτιστοποιημένη για την προμήθεια χύδην, την εξατομίκευση OEM, και την τυποποιημένη εγκατάσταση, καθιστώντας την μια ισχυρή επιλογή για χονδρέμπορους, εγκατεστητές ηλιακής ενέργειας,και συνεργάτες εμπορικών σημάτων που αναζητούν ένα αξιόπιστο προϊόν αποθήκευσης ενέργειας.
Τεχνική παράμετρος
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων | Μοντυλική ηλιακή γεννήτρια για το σπίτι |
| Ενέργεια | 35.84KWH |
| Δυναμικό μπαταρίας | 51.2V |
| Έκδοση μετατροπέα | 230Vac ± 5% |
| Συχνότητα | 50Hz / 60Hz |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 100A |
| Πιο υψηλό ρεύμα εκφόρτισης | 150A |
| Στόχος αγοράς | Ηλιακή διανομή για κατοικίες |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Ο σχεδιασμός "όλα σε ένα" απλοποιεί την ανάπτυξη των συστημάτων κατοικιών
Η δομή των ατμοσφαιρικών μπαταριών υποστηρίζει ευέλικτο σχεδιασμό χωρητικότητας
Ηλεκτρικές κυψέλες LiFePO4 υψηλής ασφάλειας για μακροχρόνια οικιακή χρήση
Υβριδικός μετατροπέας συμβατός με δίκτυο και ηλιακή ενέργεια
Υποστηρίζει την έξυπνη παρακολούθηση και την ολοκλήρωση του EMS
Βελτιστοποιημένο για την εμπορική επωνυμία OEM και τις χονδρικές προμήθειες
Σταθερή παραγωγή κατάλληλη για κατοικίες και αυτοκατανάλωση
Σχεδιασμένο για εγκαταστάτες ηλιακής ενέργειας και συνεργάτες διανομής
Πληροφορίες για το προϊόν:
![]()
Εργαστήριο:
![]()
![]()