| نام تجاری: | Solarose |
| شماره مدل: | پانل خورشیدی Topcon 580W Double Enlazing |
| مقدار تولیدی: | 10 |
| قیمت: | negotiable |
| زمان تحویل: | 25 روز |
580W شیشه دوگانه TOPCon پانل خورشیدی شیشه شیشه ای ساختار برای خروجی طولانی مدت
توضیحات محصول:
این پنل خورشیدی 580 وات با شیشه دوگانه که برای انجام چندین دهه ساخته شده است، از نسل بعدی فناوری سلول TOPCon استفاده می کند تا تبدیل انرژی بالا و نرخ تخریب پایین تر را تضمین کند.این با لایه های شیشه ای دوگانه برای حفاظت حداکثر در برابر محیط های خشن و استرس مکانیکی پوشانده شده استانتخاب ایده آل برای پروژه های تجاری و تجاری، این پانل در طول 10 سال 95.4٪ ذخیره انرژی را فراهم می کند و هنوز هم بعد از 30 سال بیش از 87.4٪ تولید را ارائه می دهد.
پارامتر فنی
| قدرت نامی | ۵۸۰ وات |
| ولتاژ کار / جریان | 42.75V / 13.59A |
| ولتاژ باز / جریان | 52.32V / 13.82A |
| کارایی | 22.50 درصد |
| ابعاد | 2278 × 1134 × 30 میلی متر |
| ماسا | ۳۱ کیلوگرم |
| زندگی خدمت | سی سال |
| حفظ محصول (10/30 سال) | 95.4٪ / 87.4٪ |
مزاياي خاص:
تضمین عملکرد بلند مدت 30 ساله
22بهره وری بالای ماژول 0.5٪
ساخت دو شیشه ای برای دوام بیشتر
حداقل از دست دادن قدرت در سال اول (<1٪)
مقاومت در برابر آب و هوای شدید، نمک و آمونیاک
حساسیت پایین به PID و LID
ایده آل برای نیروگاه های بزرگ یا سقف
ادغام آسان با سیستم های خورشیدی موجود
عملیات سایت:
![]()
کارگاه کارخانه:
![]()
![]()
![]()