| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | Stos 10+15,36 kWh |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 35 dni |
Opis produktu:
Wyposażaj swój dom lub firmę w energię z tej 10 kW stacji słonecznej wyposażonej w 15,36 kWh baterii LiFePO4.Można go używać w domu lub w handlu..
Parametry techniczne
| Moc inwertera | 10 kW |
| Napięcie akumulatora | 51.2V |
| Pojemność akumulatora | 300Ah |
| Napięcie ładowania | 58.0V |
| Włókno odcięcia rozładowania | 42.0V |
| Prąd ładowania / rozładowania | 100A / 200A |
| Maksymalny prąd rozładowy | 220A |
| Maksymalny prąd szczytowy | 200A |
| Moc wejściowa PV | 10500W |
| Zakres napięcia MPPT | 90~450VDC |
| Porty komunikacyjne | RS485 / CAN / WiFi |
Zalety charakterystyczne:
Inwerter o mocy 10 kW do zastosowań mieszkaniowych lub lekkich zastosowań handlowych
15Bateria LiFePO4 o dużej pojemności 0,36 kWh zapewnia długie godziny zapasowe
Bezpieczne i niezawodne zarządzanie energią przy dużym prądzie szczytowym
Moduły akumulatorów ułatwiają rozbudowę
Wysokiej wydajności MPPT do stałej konwersji słonecznej
Przygotowanie poza siecią z portami łączności hybrydowej
Konstrukcja pionowa oszczędzająca przestrzeń
Wydajność prądu przemiennego o czystym napięciu fal sinusów dla stabilnej wydajności urządzenia
Szczegóły produktu:
![]()
Warsztaty fabryczne:
![]()
![]()