| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | Stos 10+43,008 kWh |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 35 dni |
280Ah modułowy zestaw baterii LiFePO4 10KW System energii słonecznej o pojemności 43KWH dla inteligentnej kopii zapasowej energii
Opis produktu:
Ten 10KW system słoneczny jest wyposażony w modułowy akumulator LiFePO4 o pojemności 840Ah (280Ah × 3), zapewniający dużą pojemność energetyczną 43,008KWH.umożliwia stabilne zasilanieDzięki komunikacji RS485 i Wi-Fi system zapewnia łatwe sterowanie i dostęp do danych w dowolnym miejscu i czasie.
Parametry techniczne
| Wydajność mocy nominalnej | 10 kW |
| Pojemność akumulatora | 840Ah (280Ah Brain 3) |
| Przechowywanie energii | 430,008KWH |
| Napięcie akumulatora | 51.2V |
| Prąd wyładowy szczytowy | 220A |
| Moc wejściowa PV | 10500W |
| Porty komunikacyjne | RS485 / CAN / WiFi |
| Napięcie ładowania | 58.0V |
Zalety charakterystyczne:
840Ah akumulator o dużej pojemności do długotrwałego użytku
Integracja All-in-One upraszcza instalację
220A rozładowanie obsługuje urządzenia o dużej mocy
Inteligentne monitorowanie z RS485 i WiFi
Modułowa instalacja skalowalnej baterii LiFePO4
10500W wejścia fotowoltaicznego dla zoptymalizowanego wykorzystania energii słonecznej
Kompaktny, układający się akumulator
Długotrwała, stabilna energia dla domowego zapasu
Szczegóły produktu:
![]()
Warsztaty fabryczne:
![]()
![]()