| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | 200 W lekki składany panel słoneczny |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 25 dni |
Opis produktu:
Ten 200W czterokrotny paneł słoneczny mono wyposażony jest w materiały wysokopolimerowe trzeciej generacji, zapewniające lepszą trwałość i elastyczność dla potrzeb energetycznych na zewnątrz.i składane konstrukcje sprawiają, że jest idealny do RVZbudowany z wodoodpornej tkaniny i złączy MC4, jest gotowy na wszelkie wyzwania na zewnątrz.
Parametry techniczne
| Moc szczytowa | 200 W |
| Wydajność konwersji komórek | 240,30% |
| napięcie w otwartym obwodzie | 23.76V |
| Prąd zwarcia | 11.1A |
| Rozwinięty rozmiar | 2360 × 545 × 4 mm |
| Rozmiar złożony | 545 × 530 × 45 mm |
| Waga netto (N/W) | 4.5 kg |
| Rodzaj złącza | Kabel MC4 0,6 m |
Zalety charakterystyczne:
Materiały wysokopolimerowe trzeciej generacji dla dodatkowej trwałości
50% lżejsza od paneli ETFE/PET, oszczędzając koszty wysyłki
4-krotny projekt dla dużej mocy, a jednocześnie kompaktowego magazynu
Materiał tkanin powlekany PVC wodoodporny
Zamknięte wodoodporne pudełko podłączające z łącznikiem MC4
Szczupła i przejrzysta konstrukcja bez widocznych linii siatki
Kompatybilny z RV, jachtami, kempingiem i mobilnymi zasobami
1-letnia gwarancja producenta
Szczegóły produktu:
![]()
Warsztaty fabryczne:
![]()
![]()