| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | Lekki składany panel słoneczny o pojemności 400 W |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 25 dni |
400W ETFE 6-składany składany panel słoneczny z złączami MC4, wodoodporny i wysokiej wydajności
Opis produktu:
Posiadając moc do 400 W, ten sześciokrotny panel słoneczny ETFE wyposażony jest w wysokiej wydajności komórki jednokrystaliczne i wodoodporną tkaninę.jest łatwo składany do transportu i jest wyposażony w złącza MC4, idealnie nadaje się do użytku poza siecią i na zewnątrz.
Parametry techniczne
| Rodzaj paneli | 6-krotny Mono ETFE |
| Moc szczytowa | 400 W |
| Voc | 31.68V |
| Vmp | 26.4V |
| Wróżek. | 15.15A |
| Efektywność | 23% |
| Kabel MC4 | 00,6 m |
| Rozmiar rozwinięty | 3520 × 715 × 4 mm |
| Rozmiar złożony | 715 × 530 × 65 mm |
Zalety charakterystyczne:
Materiał ETFE zapewniający doskonałą trwałość i przepuszczalność światła
Zkładany projekt z sześcioma panelami dla maksymalnej mocy i przenośności
Wodotwórcze i nadające się do zastosowań zewnętrznych
Wysoka efektywność konwersji 23% przy jednoczołnach
Łatwe połączenie z kablem MC4
Duża temperatura pracy (-20°C do +75°C)
Idealne do przyczep kempingowych, stacji słonecznych i łodzi.
Szczegóły produktu:
![]()
Warsztaty fabryczne:
![]()
![]()