| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | Elastyczny panel słoneczny 430 W |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 25 dni |
430W mono elastyczny panel słoneczny ETFE powlekany dla dachu morskiego RV Off Grid
Opis produktu:
430W mono elastyczny panel słoneczny jest wydajnym rozwiązaniem energetycznym przeznaczonym do zastosowań poza siecią, mobilnych i wytrzymałych.odporność na korozjęJego wysoka wydajność i kompaktowy profil sprawiają, że jest idealny do ograniczonych scenariuszy przestrzennych, bez uszczerbku dla wydajności.Dostarcza ciągłej i efektywnej energii, gdziekolwiek jej potrzebujesz..
Parametry techniczne
| Maksymalna moc wyjściowa | 430 W |
| Napięcie robocze | 34V |
| Prąd roboczy | 12.64A |
| / Voc / Isc | 40.8V / 13.9A |
| Efektywność | 24% |
| Wielkość produktu | 2236 mm x 1000 mm |
| Waga paneli | 80,1 kg |
| Interfejs | MC4 Standard |
Zalety charakterystyczne:
Dostarcza ciągłej mocy 430W do pełnych ustawień
Idealny do łodzi, kabiny i dachu
Gęste uchwyty nadwozia z zakrzywionymi i nierównomiernymi instalacjami
ETFE zwiększa wydajność i długość życia
Lekkie dla transportu, ale silne
Wykonuje pracę w cieple, zimnie lub w cieniu
Powierzchnia o niskiej konserwacji, odporna na brud i zadrapania
Kompatybilny z większością falowników za pomocą wtyczki MC4
Działanie na miejscu:
![]()
![]()
![]()
Warsztaty fabryczne:
![]()
![]()