| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | 2200w przenośna elektrownia |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 25 dni |
Opis produktu:
Przenośna elektrownia o mocy 2200 W jest generatorem kompatybilnym z energią słoneczną, idealnym do gotowości awaryjnej, RV i mobilnych specjalistów.oferuje ultra szybkie ładowanie i obsługuje pełny zakres napięć wyjściowych z czystą stabilnością fal sinowychDzięki potrójnym trybom wejścia i kompaktowej ramie, jest to przyjazna dla środowiska alternatywa dla generatorów gazowych, gotowa do użytku zarówno w sieci, jak i poza siecią.
Parametry techniczne
| Rodzaj akumulatora | LiFePO4 |
| Przechowywanie energii | 2016Wh |
| Pojemność wyjściowa AC | 2200W (czysta fala sinus) |
| Metody obciążania wejściem | Główne / Panel słoneczny / Adapter samochodowy |
| Czas ładowania | Około 2 godziny (wspomagane szybkie ładowanie) |
| Wymiary (L×W×H) | 423 × 300 × 317 mm |
| Masę jednostkową | 22 kg |
| Wliczone akcesoria | Kabel zasilający, ręczny, torba z akcesoriami, opcjonalny kabel samochodowy |
Zalety charakterystyczne:
Akumulator litowo-żelazowo-fosforowy zapewnia lepsze bezpieczeństwo
Wspiera ładowanie słoneczne w celu zrównoważonego wykorzystania energii
2200W czysty silnikowy idealnie nadaje się do urządzeń o dużej mocy
Funkcja UPS z ultraszybkim czasem przełączania 10 ms
Ładowanie od 0 do 100% w ciągu zaledwie 2 godzin za pomocą szybkich 1000 cykli ładowania w celu wydłużenia czasu użytkowania
Przenośna, trwała konstrukcja do użytku na zewnątrz lub mobilnego
Kompatybilność z wieloma urządzeniami dla oświetlenia, narzędzi, elektroniki
Szczegóły produktu:
![]()
Warsztaty fabryczne:
![]()
![]()
![]()