| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | Moc 10 kW |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 25 dni |
| Warunki płatności: | T/T, L/C |
10KW Inwerter i 14,336KWH Bateria Zintegrowany Zestaw All-In-One Solar Generator do Systemu Magazynowania Energii Baterii, Wejście PV 90 - 450Vdc
Opis produktu:
| Moc inwertera | Ciągła 10KW |
| Pojemność baterii | 14,336KWh, 51.2V, 280Ah |
| Napięcie ładowania | 58.4V |
| Prąd ładowania | Normalny 100A, Maks. 100A |
| Prąd rozładowania | Normalny 100A, Maks. 110A, Maks. Szczytowy 150A |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 43.2V |
| Zakres napięcia wejściowego (PV) | 90 - 450Vdc |
| Napięcie wyjściowe (AC) | 230Vac ± 5% |
| Częstotliwość | 50Hz / 60Hz |
| Komunikacja | RS485 / CAN, Port RJ45, WIFI |
| Moc wejściowa (PV) | 5KW |
| Zakres temperatur pracy | -20°C - 50°C |
| Typ instalacji | Montaż na ścianie |
Zalety:
Szczegóły produktu:
![]()
![]()