| Merknaam: | Solarose |
| Modelnummer: | Stapel 10+10,24KWH |
| MOQ: | 10 |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 35 dagen |
Product beschrijving:
Deze stapelbare 10KW zonne-energiecentrale beschikt over een 10,24kWh LiFePO4-batterij en een compacte voetafdruk. Het ondersteunt bewaking op afstand, slimme MPPT-opladen en snelle implementatie voor woningen of klein commercieel gebruik. Er is één batterijpakket.
Technische parameters
| Uitgangsvermogen omvormer | 10KW |
| Batterijcapaciteit | 200Ah (51.2V) |
| Batterij-energie | 10,24kWh |
| Laadspanning | 58.0V |
| Afsluitspanning ontlading | 42.0V |
| Laadstroom | 100A |
| Max. laden/ontladen | 200A / 220A |
| Max. PV-ingang | 10500W |
| MPPT-spanningsbereik | 90–450VDC |
| Communicatiepoorten | RS485 / CAN / WiFi |
Voordelen:
Geoptimaliseerd voor afgelegen of off-grid locaties
Compacte en robuuste stapelbare batterijmodules
10KW omvormer kan de meeste apparaten of gereedschappen aan
Flexibele zonne-ingang ondersteunt 90–450VDC MPPT
Snelle oplaadmogelijkheid vermindert downtime
Communicatie op afstand maakt bewaking op afstand mogelijk
Veilige LiFePO4-chemie presteert in zware omgevingen
Modulair systeem voor transport en snelle installatie
Productdetails:
![]()
Fabriekswerkplaats:
![]()
![]()