| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | Stos 10+10,24 kWh |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 35 dni |
Opis produktu:
Ta modułowa stacja zasilania energią słoneczną o mocy 10 kW posiada akumulator LiFePO4 o pojemności 10,24 kWh i kompaktowe wymiary. Obsługuje zdalne monitorowanie, inteligentne ładowanie MPPT i szybkie wdrażanie w domach lub małych obiektach komercyjnych. W zestawie znajduje się jeden pakiet akumulatorów.
Parametry techniczne
| Moc wyjściowa falownika | 10 kW |
| Pojemność akumulatora | 200 Ah (51,2 V) |
| Energia akumulatora | 10,24 kWh |
| Napięcie ładowania | 58,0 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 42,0 V |
| Prąd ładowania | 100 A |
| Maks. ładowanie/rozładowanie | 200 A / 220 A |
| Maks. wejście PV | 10500 W |
| Zakres napięcia MPPT | 90–450 VDC |
| Porty komunikacyjne | RS485 / CAN / WiFi |
Zalety:
Zoptymalizowany do lokalizacji zdalnych lub niezależnych od sieci
Kompaktowe i wytrzymałe moduły akumulatorów do układania w stosy
Falownik 10 kW obsługuje większość urządzeń i narzędzi polowych
Elastyczne wejście solarne obsługuje MPPT 90–450 VDC
Możliwość szybkiego ładowania skraca przestoje
Zdalna komunikacja umożliwia monitorowanie poza lokalizacją
Bezpieczna chemia LiFePO4 działa w trudnych warunkach
System modułowy ułatwiający transport i szybką konfigurację
Szczegóły produktu:
![]()
Warsztat fabryczny:
![]()
![]()