| Merknaam: | Solarose |
| Modelnummer: | Stapel 10+14,33KWH |
| MOQ: | 10 |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 35 dagen |
Productbeschrijving:
Deze 10 kW zonne-energiecentrale met 14.336 kWh LiFePO4 opslag is perfect voor residentiële back-up.en afstandsbewaking voor zorgeloze energie-onafhankelijkheid. Stapelbare producten voor binnenopslag met aansluitingen.
Technische parameter
| Inverter Vermogen | 10 kW |
| Batterijspanning | 51.2V |
| Batterijcapaciteit | met een vermogen van niet meer dan 250 kW |
| Laadspanning | 58.0V |
| Afsluitingsspanning | 42.0V |
| Laadstroom | 100A |
| Maximale ladingstroom | 200A |
| Ontladingsstroom | 200A |
| Maximale ontladingsstroom | 220A |
| Maximale piekstroom | 200A |
| PV-invoervermogen | 10500 W |
| PV-invoerspanning | 90~450VDC |
| Communicatiehavens | RS485 / CAN / WiFi |
Voordelen:
Een 10 kW-omvormer zorgt voor volledige stroom voor thuisgebruik
14.336kWh capaciteit ideaal voor een nachtje back-up of langere onderbrekingen
Modulaire stapelontwerp vereenvoudigt upgrades en transport
Hoge piekstroom ondersteunt krachtige apparaten
Breed MPPT-bereik (90~450VDC) vangt zonne-energie efficiënt op
LiFePO4-batterij zorgt voor lange levensduur en veiligheid
Slimme bewaking met WiFi en RS485/CAN
Compacte verticale torenontwerp bespaart plaats bij installatie
Productgegevens:
![]()
Werkplaats:
![]()
![]()