| Merknaam: | Solarose |
| Modelnummer: | Stapel 10+14,33KWH |
| MOQ: | 10 |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 35 dagen |
Productbeschrijving:
Laten we eens kijken naar dit model: gebouwd voor commerciële betrouwbaarheid, dit 10 kW systeem bevat een 14.336kWh LiFePO4 batterij en een intelligente omvormer.en energie-onafhankelijkheid van het kantoor met stapelbare modules en snel opladen.
Technische parameter
| Inverter | 10 kW, 230 VAC 5% |
| Batterijcapaciteit | een vermogen van niet meer dan 300 W |
| Energieopslag | 140,336 kWh |
| Inbreng / ontslag | 100A / 200A |
| Maximale ontladingsstroom | 220A |
| PV-invoer | 10500W, 90~450VDC |
| Communicatie-interface | RS485 / WiFi |
Voordelen:
Ontworpen voor commerciële en lichte industriële scenario's
Stabiele 10 kW-omvormer ondersteunt 24/7 continu gebruik
LiFePO4-batterij zorgt voor veiligheid en lange levensduur
Dubbele communicatie-interface voor intelligente monitoring
280Ah-capaciteit zorgt voor een sterke belastingduur
Snel opladen met maximale invoer van 200 A
Uitbreidbare architectuur past bij veranderende energiebehoeften
Minimale bedrading met alles-in-één verticaal chassis
Productgegevens:
![]()
Werkplaats:
![]()
![]()