| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | Stos 10+14,33 kWh |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 35 dni |
Opis produktu:
Popatrzmy na ten model: zbudowany z myślą o niezawodności komercyjnej, ten system o mocy 10 kW zawiera 14,336 kWh baterii LiFePO4 i inteligentnego falownika.i niezależność energetyczna biura z modułami układającymi się w stos i szybkim ładowaniem.
Parametry techniczne
| Inwerter | 10KW, 230VAC ¥5% |
| Pojemność akumulatora | Wyrobek o pojemności nieprzekraczającej 10 kW |
| Przechowywanie energii | 140,336 kWh |
| Obciążenie / rozładowanie | 100A / 200A |
| Maksymalny prąd rozładowy | 220A |
| Wprowadzenie PV | 10500W, 90~450VDC |
| Interfejs komunikacji | RS485 / WiFi |
Zalety charakterystyczne:
Wykorzystywane do scenariuszy handlowych i przemysłu lekkiego
Stabilny falownik o mocy 10 kW obsługuje ciągłe korzystanie przez 24 godziny na dobę
Akumulator LiFePO4 zapewnia bezpieczeństwo i długą żywotność
Podwójny interfejs komunikacyjny do inteligentnego monitorowania
Pojemność 280Ah zapewnia silną wytrzymałość
Możliwość szybkiego ładowania przy wejściu 200A max
Architektura rozszerzalna pasuje do zmieniających się potrzeb energetycznych
Minimalne okablowanie z pionowym podwoziem "wszystko w jednym"
Szczegóły produktu:
![]()
Warsztaty fabryczne:
![]()
![]()