| Merknaam: | Solarose |
| Modelnummer: | 100W lichtgewicht opvouwbaar zonnepaneel |
| MOQ: | 10 |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 25 DAGEN |
Product beschrijving:
Gebouwd met ETFE-materiaal, is dit 100W 2-voudig zonnepaneel robuust, waterdicht en zeer efficiënt. Het beschikt over een 1,1 m MC4-kabel, perfect voor snelle en stabiele verbindingen met zonne-energiecentrales of batterijen. Draagbaar maar krachtig, dit zonnepaneel is ontworpen voor outdoorliefhebbers en off-grid toepassingen.
Technische parameters
| Paneeltype | 2-voudig Mono ETFE |
| Piekvermogen | 100W |
| Voc | 21,12V |
| Vmp | 17,6V |
| Imp | 5,68A |
| Efficiëntie | 22,00% |
| MC4-kabel | 1,1 m |
| Afmetingen uitgevouwen | 1060×576×4 mm |
| Afmetingen opgevouwen | 576×525×35 mm |
| Nettogewicht | 3,5 KG |
Voordelen:
Premium ETFE-oppervlak voor extra duurzaamheid
Opvouwbaar en gemakkelijk te vervoeren
Waterdicht ontwerp
Hoge 22% efficiëntie monokristallijne cellen
Inclusief 1,1 m MC4-uitgangskabel
Compacte opgevouwen afmetingen, ruimtebesparend
Werkt in brede temperatuurbereiken (-20℃ tot +75℃)
Perfect voor campers, boten, tenten en zonnegeneratoren
Productdetails:
![]()
Fabriekswerkplaats:
![]()
![]()