| Merknaam: | Solarose |
| Modelnummer: | 200W lichtgewicht opvouwbaar zonnepaneel |
| MOQ: | 10 |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 25 DAGEN |
Productbeschrijving:
Dit 200W viervoudig zonnepaneel is stevig, waterdicht en zeer efficiënt.zonne-energiegeneratoren, en off-grid toepassingen.
Technische parameter
| Paneltype | 4-voudige mono-ETFE |
| Piekvermogen | 200 W |
| Voc | 23.76V |
| Vmp | 19.8V |
| De duivel. | 10.1A |
| Efficiëntie | 23% |
| MC4-kabel | 0.6m |
| Grootte ontvouwd | 2360 × 545 × 4 mm |
| Afmeting Gevouwen | 545 × 530 × 45 mm |
Voordelen:
Premium ETFE-oppervlak voor duurzaamheid op lange termijn
4voudige draagbare structuur
Waterdicht en buitenvriendelijk ontwerp
Hoge conversiesnelheid van 23%
Inclusief 0,6 m MC4-uitgangskabel
Compact vouwbaar, waardoor opslagruimte wordt bespaard
Ideaal voor campers, boten, kamperen en zonne-energie-stations
Productgegevens:
![]()
Werkplaats:
![]()
![]()