| Merknaam: | Solarose |
| Modelnummer: | 300W draagbare Krachtcentrale |
| MOQ: | 10 |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 25 DAGEN |
300W draagbare elektriciteitscentrale LiFePO4 batterij back-up voor camping noodgebruik
Productbeschrijving:
De 300W draagbare energiecentrale is een compacte maar krachtige energieoplossing ontworpen voor mobiel en noodgebruik.Het ondersteunt meerdere oplaadmethoden, waaronder zonne-energieIdeaal voor kamperen, activiteiten buiten het net of stroomstortingen, deze unit levert een schone 300W pure sinusgolf AC-uitgang om uw essentie veilig te voorzien.Lichtgewicht en gemakkelijk te dragen, komt het ook met essentiële accessoires voor onmiddellijke installatie.
Technische parameter
| Type batterij | LiFePO4 |
| Capaciteitsopties | 179.2Wh / 268,8Wh |
| Uitgangsvermogen | 300 W Pure sinusgolf |
| Uitgangsspanning | 100-110V / 220-240V |
| Laadtijd | ≈ 2 uur (snel opladen) |
| Heffingswijzen | AC / Zonne / Auto / Snel opladen |
| Afmetingen | 226x143x182mm |
| Inclusief accessoires | Stroomkabel, handleiding, laadtas voor auto's |
Voordelen:
Productgegevens:
![]()
Werkplaats:
![]()
![]()
![]()