| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 300W φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
300W φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας LiFePO4 μπαταρία αντίγραφο για κατασκηνώσεις έκτακτης ανάγκης
Περιγραφή του προϊόντος:
Ο φορητός σταθμός ενέργειας 300W είναι μια συμπαγή αλλά ισχυρή ενεργειακή λύση σχεδιασμένη για κινητή και έκτακτη χρήση.υποστηρίζει πολλαπλές μεθόδους φόρτισης, συμπεριλαμβανομένης της ηλιακήςΙδανική για κατασκηνώσεις, δραστηριότητες εκτός δικτύου ή διακοπές ρεύματος, αυτή η μονάδα παρέχει καθαρή ισχύ 300W αμιγούς κυματισμού αγωγού για να τροφοδοτεί με ασφάλεια τα απαραίτητα σας.Ελαφρύ και εύκολο στη μεταφορά, έρχεται επίσης με απαραίτητα αξεσουάρ για άμεση εγκατάσταση.
Τεχνική παράμετρος
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4 |
| Επιλογές χωρητικότητας | 1790,2Wh / 268,8Wh |
| Δύναμη εξόδου | 300W καθαρό κύμα sinus |
| Δυναμική τάση | 100-110V / 220-240V |
| Χρόνος φόρτισης | ≈ 2 ώρες (γρήγορη φόρτιση) |
| Μέθοδοι χρέωσης | Ηλιακή ενέργεια / αυτοκίνητο / ταχεία φόρτιση |
| Μέγεθος | 226x143x182 χιλιοστά |
| Συμπεριλαμβανομένων των εξαρτημάτων | Δικτυωτικό καλώδιο, χειροκίνητο, τσάντα φορτιστή αυτοκινήτου |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Πληροφορίες για το προϊόν:
![]()
Εργαστήριο:
![]()
![]()
![]()