| Merknaam: | Solarose |
| Modelnummer: | Draagbare elektriciteitscentrale van 600w |
| MOQ: | 10 |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 25 DAGEN |
Draagbare zonne-energiegenerator 600W Lifepo4 Smart Outdoor Power Station
Productbeschrijving:
Deze draagbare zonne-energiegenerator van 600W is ontworpen voor buitenprofessionals en noodhulpbehoeften.Aangedreven door LiFePO4-batterijen en een zuivere sinusgolfinverterHet is ideaal voor veldoperaties, activiteiten buiten het net en kamperen, het laadt via zonne-energie, muur of snelle input en levert de volledige batterij in slechts 2 uur..Ultra draagbaar en gebouwd voor veiligheid en betrouwbaarheid.
Technische parameter
| Type batterij | LiFePO4 |
| Capaciteit | 179.2Wh / 268,8Wh |
| Uitgangsomvormer | 600W zuivere sinusgolf |
| Duur van het opladen | 2 uur (100W snelle input) |
| Invoeropties | Zonne-energie / Mains / Snel opladen |
| Voltage-uitgang | 100-240V, 50Hz / 60Hz |
| Afmetingen van het product | 226 x 143 x 182 mm |
| Nettogewicht | ~ 3 kg |
Voordelen:
Productgegevens:
![]()
Werkplaats:
![]()
![]()
![]()