| Merknaam: | Solarose |
| Modelnummer: | Stack 5+40,96KWH |
| MOQ: | 10 |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 35 dagen |
Home Stackable Battery System 40,96 kWh met geïntegreerde 5KW-omvormer voor energie back-up
Productbeschrijving:
Deze zonnebatterij biedt 40,96 kWh schone, betrouwbare energieopslag, geïntegreerd met een 5 kW omvormer.de slimme communicatiepoorten en de stapelbare vorm maken een flexibele inzet mogelijk voor duurzame energie-efficiëntie.
Technische parameter
| Energiecapaciteit | 400,96 kWh |
| Batterijchemie | LiFePO4 |
| Vermogen van de omvormer | 5000 W |
| Uitgangsspanning | 230VAC ± 5% |
| Inschrijving/afschrijving | 100A / 110A |
| Piekstroom | 150A |
| PV-invoerbereik | 120 ∼ 450 VDC |
| Communicatie | RS485 / CAN / RJ45 |
Voordelen:
Grote lithiumbatterijbank van 40,96 kWh
5 kW-omvormer voor zonne-energie
RS485- en CAN-ondersteuning voor slimme BMS
Snelle reactietijd en naadloze integratie
Opstapelbaar ontwerp voor schaalbaarheid
PV-opladen door middel van MPPT met hoog rendement
Ideaal voor thuisback-up, off-grid en hybride installaties
Compatibel met zonne-, wind- of netsystemen
Productgegevens:
![]()
Werkplaats:
![]()
![]()