| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | Stos 5+40,96 kWh |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 35 dni |
Home System akumulatorów na układ 40.96kWh Z zintegrowanym Inwerterem 5KW do rezerwy energii
Opis produktu:
Ten domowy akumulator słoneczny zapewnia 40,96 kWh czystego, niezawodnego magazynowania energii zintegrowanego z falownikiem o mocy 5 kW.jego inteligentne porty komunikacyjne i układ układany umożliwiają elastyczne wdrożenie w celu długoterminowej odporności energetycznej.
Parametry techniczne
| Pojemność energetyczna | 400,96 kWh |
| Chemia baterii | LiFePO4 |
| Moc inwertera | 5000 W |
| Napięcie wyjściowe | 230VAC ± 5% |
| Obciążenie/rozładowanie | 100A / 110A |
| Prąd szczytowy | 150A |
| Zakres wejścia PV | 120 ∼ 450 VDC |
| Komunikacja | RS485 / CAN / RJ45 |
Zalety charakterystyczne:
Duży bank baterii litowej o mocy 40,96 kWh
Inwerter o mocy 5 kW do zastosowań słonecznych
Wsparcie RS485 i CAN dla inteligentnego BMS
Szybki czas reakcji i płynna integracja
Zaprojektowanie układane dla skalowalności
Ładowanie fotowoltaiczne za pomocą wysokowydajnej MPPT
Idealny do domowego zapasowego, poza siecią i hybrydowych konfiguracji
Kompatybilne z systemami słonecznymi, wiatrowymi lub sieciowymi
Szczegóły produktu:
![]()
Warsztaty fabryczne:
![]()
![]()