| Merknaam: | Solarose |
| Modelnummer: | 120W |
| MOQ: | 10 |
| Prijs: | negotiable |
Krachtige EV-oplaad- en opslagoplossing 120KW lader met 699kWh ESS
Productomschrijving:
Deze next-gen stroomkast combineert ultrasnel EV-laden met een slim energieopslagplatform. Het modulaire, weerbestendige ontwerp ondersteunt flexibele installatie in industrieparken, zonneparkeerplaatsen en rustplaatsen langs de snelweg.
Technische parameters
| EV-lader vermogen | 120kW |
| Oplaadinterface | Dubbel/Enkel pistool, 5m kabel |
| Oplaadspanningsbereik | 150–1000VDC |
| Max. uitgangsstroom | 250A |
| Accupakket capaciteit | 699kWh (233kWh × 3) |
| Accucel specificatie | 3.2V / 280Ah LFP |
| PCS-systeem | 125kW Bidirectioneel |
| Communicatieprotocollen | Ethernet / 3G / 4G / OCPP1.6J |
Voordelen:
120kW snelle DC-lader voor snelle vlootdoorloop
699kWh batterijsysteem zorgt voor netondersteuning en peak shaving
Ingebouwde EMS + OCPP-ondersteuning voor naadloos beheer
Ontworpen voor buitentoepassingen in zware omstandigheden
Ideaal voor logistieke bases, EV-vloten en gedecentraliseerde energiehubs
Productdetails:
![]()
Toepassingsscenario:
![]()
![]()
![]()