| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 120W |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
Λύση φόρτισης και αποθήκευσης EV υψηλής ισχύος, φορτιστής 120KW με ESS 699kWh
Περιγραφή προϊόντος:
Αυτό το ντουλάπι ισχύος επόμενης γενιάς συνδυάζει την εξαιρετικά γρήγορη φόρτιση EV με μια έξυπνη πλατφόρμα αποθήκευσης ενέργειας. Ο αρθρωτός, ανθεκτικός στις καιρικές συνθήκες σχεδιασμός του υποστηρίζει ευέλικτη εγκατάσταση σε βιομηχανικά πάρκα, χώρους στάθμευσης αυτοκινήτων με ηλιακή ενέργεια και χώρους στάθμευσης αυτοκινητοδρόμων.
Τεχνική παράμετρος
| Ισχύς φορτιστή EV | 120kW |
| Διασύνδεση φόρτισης | Διπλό/Μονό πιστόλι, καλώδιο 5m |
| Εύρος τάσης φόρτισης | 150–1000VDC |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου | 250A |
| Χωρητικότητα συστοιχίας μπαταριών | 699kWh (233kWh × 3) |
| Προδιαγραφές κυψέλης μπαταρίας | 3.2V / 280Ah LFP |
| Σύστημα PCS | 125kW αμφίδρομο |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Ethernet / 3G / 4G / OCPP1.6J |
Πλεονεκτήματα χαρακτηριστικών:
Φορτιστής DC 120kW για γρήγορη ανανέωση στόλου
Το σύστημα μπαταριών 699kWh εξασφαλίζει υποστήριξη δικτύου και αποκοπή αιχμής
Ενσωματωμένο EMS + υποστήριξη OCPP για απρόσκοπτη διαχείριση
Σχεδιασμένο για υπαίθριες εγκαταστάσεις σε σκληρές συνθήκες
Ιδανικό για βάσεις logistics, στόλους EV και αποκεντρωμένους ενεργειακούς κόμβους
Λεπτομέρειες προϊόντος:
![]()
Σενάριο εφαρμογής:
![]()
![]()
![]()