| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 3Δύναμη 0,8 kW |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
Σύστημα Ηλιακής Ενέργειας LiFePO4 Υψηλής Χωρητικότητας 3.6KW 8.038KWH με Φορτιστή MPPT 5000W για Εφεδρική Ισχύ στο Σπίτι
Περιγραφή προϊόντος:
Τεχνική παράμετρος
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
| Έξοδος ισχύος | 3.6KW (3600VA) |
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4 |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 8.038kWh (51.2V, 314Ah) |
| Τάση μπαταρίας | 51.2V |
| Είσοδος AC | 230V ±2%, 50Hz/60Hz Καθαρό Ημιτονοειδές Κύμα |
| Χρόνος εναλλαγής UPS | Τυπικά 10ms |
| Μέγιστη ισχύς εισόδου PV | 5000W |
| Εύρος τάσης MPPT | 40-450V DC |
| Ρεύμα φόρτισης PV | 100A (Θύρα μπαταρίας) |
| Μέθοδος καλωδίωσης | Τερματικό |
| Καθαρό βάρος | ≈80kg |
| Διαστάσεις (Μ×Π×Υ) | 480×240×835mm |
Πλεονεκτήματα χαρακτηριστικών:
Ολοκληρωμένο Σχεδιασμός All in One: Συνδυάζει μετατροπέα, μπαταρία και ηλιακό MPPT για μια συμπαγή και αποτελεσματική λύση ενέργειας.
Σταθερή Έξοδος Ισχύος: Ο μετατροπέας καθαρού ημιτόνου 3.6KW εξασφαλίζει ασφαλή και αξιόπιστη λειτουργία για οικιακές και εμπορικές συσκευές.
Αποθήκευση Υψηλής Χωρητικότητας: Η μπαταρία LiFePO4 8.038kWh (51.2V 314Ah) παρέχει μακροχρόνια εφεδρική ισχύ.
Γρήγορη Εναλλαγή UPS: Ο τυπικός χρόνος εναλλαγής 10ms εξασφαλίζει αδιάλειπτη ισχύ σε περίπτωση βλάβης του δικτύου.
Ισχυρή Ηλιακή Φόρτιση: Υποστηρίζει έως και 5000W είσοδο PV με εύρος τάσης MPPT 40-450V DC για μέγιστη απόδοση.
Έξυπνη Διαχείριση Ενέργειας: Βελτιστοποιημένο για αυτόνομες και εφεδρικές εφαρμογές με έξυπνο έλεγχο ισχύος.
Σχεδιασμός Πύργου Εξοικονόμησης Χώρου: Συμπαγής κάθετη δομή με υψηλή ενεργειακή πυκνότητα, ιδανική για οικιακή και επιχειρηματική χρήση.
Ολοκληρωμένη Προστασία: Ενσωματωμένες ασπίδες ασφαλείας έναντι υπερφόρτισης, υπερ-εκφόρτισης και βραχυκυκλωμάτων για ενισχυμένη ασφάλεια και μακροζωία.
Λεπτομέρειες προϊόντος:
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()