| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Συγκέντρωση 10+15,36KWH |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 35 ημέρες |
Περιγραφή προϊόντος:
Έξυπνο και επεκτάσιμο, αυτό το σύστημα 10KW ενσωματώνει μια μπαταρία LiFePO4 15.36kWh και προηγμένη τεχνολογία μετατροπέα, προσφέροντας αξιόπιστες λύσεις ηλιακής ενέργειας για έξυπνα σπίτια ή πολυτελή ακίνητα. Καλή ποιότητα! Η εγγύηση της μπαταρίας είναι 5 χρόνια.
Τεχνική παράμετρος
| Μετατροπέας | 10KW, 230VAC ±5% |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 280Ah (51.2V) |
| Αποθήκευση ενέργειας | 14.336kWh |
| Φόρτιση / Εκφόρτιση | 100A / 200A |
| Μέγιστο ρεύμα εκφόρτισης | 220A |
| Είσοδος PV | 10500W, 90~450VDC |
| Διασύνδεση επικοινωνίας | RS485 / WiFi |
Πλεονεκτήματα χαρακτηριστικών:
Σχεδιασμένο για εμπορικά και ελαφρά βιομηχανικά σενάρια
Ο σταθερός μετατροπέας 10KW υποστηρίζει 24/7 συνεχόμενη χρήση
Η μπαταρία LiFePO4 εξασφαλίζει ασφάλεια και μεγάλη διάρκεια ζωής
Διπλή διασύνδεση επικοινωνίας για έξυπνη παρακολούθηση
Η χωρητικότητα 280Ah παρέχει ισχυρή αντοχή στο φορτίο
Δυνατότητα γρήγορης φόρτισης με μέγιστη είσοδο 200A
Επεκτάσιμη αρχιτεκτονική που ταιριάζει στις εξελισσόμενες ανάγκες ισχύος
Ελάχιστη καλωδίωση με all-in-one κάθετο πλαίσιο
Λεπτομέρειες προϊόντος:
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()