| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 36W ελαφρύ αναδιπλούμενο ηλιακό πάνελ |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
Περιγραφή προϊόντος:
Μείνετε ενεργοί στις περιπέτειές σας με αυτό το ηλιακό πάνελ 36W 4-πτυχών, κατασκευασμένο από υλικά υψηλού πολυμερισμού. Παρέχοντας ανώτερη απόδοση στο 24,3%, έχει σχεδιαστεί για να φορτίζει γρήγορα τις συσκευές σας μέσω εξόδων USB QC3.0 και Type-C PD. Αυτό το πάνελ διπλώνει συμπαγή, είναι αδιάβροχο και ζυγίζει μόνο 1KG, καθιστώντας το ιδανικό για κατασκηνωτές, πεζοπόρους και λάτρεις της υπαίθρου που αναζητούν μια αξιόπιστη φορητή πηγή ενέργειας.
Τεχνική παράμετρος
| Τύπος πάνελ | 4-πτυχών Mono Polymer |
| Μέγιστη ισχύς | 36W |
| Voc | 8.05V |
| Vmp | 7V |
| Imp | 5.14A |
| Έξοδος USB | QC3.0 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Έξοδος Type-C | PD18W |
| Καθαρό βάρος | 1.0KG |
| Αδιάβροχο | Ναι |
Πλεονεκτήματα χαρακτηριστικών:
50% ελαφρύτερο από τα ηλιακά πάνελ ETFE
Πτυσσόμενο και εύκολο στη μεταφορά (μόνο 1KG)
Διπλές θύρες γρήγορης φόρτισης USB + Type-C PD
Αδιάβροχος και φιλικός προς την υπαίθρια χρήση σχεδιασμός
Υψηλή απόδοση 24,3% μονοκυττάρων
Χωρίς ορατές κύριες γραμμές πλέγματος, καθαρή εμφάνιση
Ευρεία εφαρμογή: κάμπινγκ, πεζοπορία, RV, έκτακτη ανάγκη
Διατίθεται με εγγύηση 1 έτους
Λεπτομέρειες προϊόντος:
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()