| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 400W ελαφρύ αναδιπλούμενο ηλιακό πάνελ |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
400W 6-πτυχοί φορητό ETFE ηλιακό πάνελ με καλώδιο MC4, αδιάβροχο σχεδιασμό για χρήση σε RV και εκτός δικτύου Τεχνική παράμετρος
Περιγραφή προϊόντος:
Αυτό το 400W 6-πτυχωτό ηλιακό πάνελ ETFE είναι σχεδιασμένο για εφαρμογές υψηλής ισχύος σε εξωτερικούς χώρους. Με απόδοση 23% και ανθεκτική αδιάβροχη επίστρωση ETFE, είναι ιδανικό για RV, κάμπινγκ, σκάφη και συστήματα εφεδρικής ισχύος. Διπλώνει συμπαγή και περιλαμβάνει καλώδιο MC4 0,6m για εύκολη συνδεσιμότητα.
Τεχνική παράμετρος
| Μέγιστη ισχύς | 400W |
| Τάση (Voc) | 31.68V |
| Τάση (Vmp) | 26.4V |
| Ρεύμα (Imp) | 15.15A |
| Απόδοση | 23% |
| Καλώδιο MC4 | 0.6m |
| Μέγεθος ξεδιπλωμένο | 3520×715×4 mm |
| Μέγεθος διπλωμένο | 715×530×65 mm |
Πλεονεκτήματα χαρακτηριστικών:
Επίστρωση ETFE για ανώτερη ανθεκτικότητα και μετάδοση φωτός
Έξοδος υψηλής ισχύος 400W με απόδοση 23%
6-πτυχωτός φορητός σχεδιασμός, εύκολος στη μεταφορά και αποθήκευση
Αδιάβροχη κατασκευή για αξιοπιστία σε εξωτερικούς χώρους
Περιλαμβάνει καλώδιο MC4 0,6m για εγκατάσταση plug & play
Αντέχει σε θερμοκρασίες από -20℃ έως +75℃
Ιδανικό για RV, κάμπινγκ, σκάφη και εφεδρική ηλιακή ενέργεια
Λεπτομέρειες προϊόντος:
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()