| Marka Adı: | Solarose |
| Model Numarası: | 400W hafif katlanabilir güneş paneli |
| Adedi: | 10 |
| Fiyat: | negotiable |
| Teslim Zamanı: | 25 gün |
400W 6 Katlı Taşınabilir ETFE Güneş Paneli MC4 Kablosuyla, RV ve Şebeke Dışı Kullanımı İçin Su geçirmez Tasarım Teknik Parametre
Ürün tanımı:
Bu 400W 6 katlı ETFE güneş paneli yüksek güçlü dış mekan uygulamaları için tasarlanmıştır. %23 verimliliği ve dayanıklı su geçirmez ETFE kaplaması ile RV, kamp, tekne,ve yedek güç sistemleriKompak katlanır ve kolay bağlantı için 0.6m MC4 kablosu içerir.
Teknik parametreler
| Zirve Gücü | 400W |
| Voltaj (Voc) | 31.68V |
| Voltaj (Vmp) | 26.4V |
| Akım (Imp) | 15.15A |
| Verimlilik | % 23 |
| MC4 Kablosu | 0.6m |
| Boyut Açılmış | 3520×715×4 mm |
| Boyut Katlanmış | 715×530×65 mm |
Özellik Avantajları:
Üstün dayanıklılık ve ışık iletimi için ETFE kaplama
% 23 verimliliği ile yüksek güç 400W çıkış
6 katlı taşınabilir tasarım, taşımak ve saklamak kolaydır
Dışarısı güvenilirliği için su geçirmez yapı
Plug & play kurulumu için 0.6m MC4 kablosu içerir
-20°C'den +75°C'ye kadar sıcaklık aralığına dayanır.
RV, kamp, tekne ve güneş yedek için ideal
Ürün ayrıntıları:
![]()
Fabrika atölyesi:
![]()
![]()