| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 200W ελαφρύ αναδιπλούμενο ηλιακό πάνελ |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
Εύκαμπτο ηλιακό πάνελ 200W με κυψέλη MWT – 21,5% απόδοση, έτοιμο για καμπύλες επιφάνειες
Περιγραφή προϊόντος:
Σχεδιασμένο για κινητικότητα και απόδοση, αυτό το εύκαμπτο ηλιακό πάνελ 200W ενσωματώνει τεχνολογία κυψελών MWT και κορυφαία ενθυλάκωση. Ιδανικό για θαλάσσιες εφαρμογές, αυτόνομα συστήματα ή ανάγκες ισχύος σε καμπύλες επιφάνειες. Είναι εξαιρετικά λεπτό, ελαφρύ και προσφέρει μακροχρόνια αξιοπιστία.
Τεχνική παράμετρος
| Ισχύς εξόδου | 200W ±5W |
| Τάση / Ρεύμα | 19.8V / 10.11A |
| Voc / Isc | 23.9V / 10.65A |
| Απόδοση | 21.50% |
| Μέγεθος | 1270×900×2.5mm |
| Σύνδεσμος | Συμβατό με MC4 |
| Βάρος | 3.4KG |
| Διάταξη κυψελών / Μέγεθος | 5×14 / 166×83mm |
Πλεονεκτήματα:
Εύκολη εγκατάσταση και ευέλικτη εφαρμογή
Ελαφρύ και λεπτό – ιδανικό για μη επίπεδες επιφάνειες
Τεχνολογία MWT χωρίς μόλυβδο και χωρίς συγκόλληση
Ταιριάζει σε διάφορες φορητές ή κινητές ρυθμίσεις ισχύος
Μεγάλη διάρκεια ζωής με εγγύηση απόδοσης
Εξαιρετική απόδοση μετατροπής στο 21,5%
Εγγύηση: 3 χρόνια για το προϊόν, 25 χρόνια για την απόδοση (≥82.36%)
Λειτουργία τοποθεσίας:
![]()
![]()
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()