| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | 200 W lekki składany panel słoneczny |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 25 dni |
200W elastyczny panel słoneczny z ogniwem MWT ¥ 21,5% wydajny, gotowy na zakrzywioną powierzchnię
Opis produktu:
Zbudowany z myślą o mobilności i wydajności, ten elastyczny panel słoneczny o mocy 200 W integruje technologię ogniw MWT i wysokiej klasy enkapsułkę.Jest bardzo cienkie., lekka i zapewnia długoterminową niezawodność.
Parametry techniczne
| Wydajność mocy | 200 W ± 5 W |
| napięcie / prąd | 19.8V / 10.11A |
| / Voc / Isc | 23.9V / 10.65A |
| Efektywność | 210,50% |
| Wielkość | 1270 × 900 × 2,5 mm |
| Złącze | MC4 Kompatybilny |
| Waga | 30,4 kg |
| Układ / rozmiar komórki | 5 × 14 / 166 × 83 mm |
Zalety charakterystyczne:
Łatwa instalacja i elastyczne stosowanie
Lekkie i cienkie idealnie nadające się do użytku na powierzchniach niepłaskich
Technologia MWT wolna od ołowiu i lutowania
Pasuje do różnych mobilnych lub przenośnych urządzeń zasilania
Długa żywotność z gwarancją wydajności
Doskonała wydajność konwersji na poziomie 21,5%
Gwarancja: 3 lata produktu, 25 lat produkcji (≥ 82,36%)
Działanie na miejscu:
![]()
![]()
![]()
Warsztaty fabryczne:
![]()
![]()