| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Σταθμός παραγωγής ενέργειας ηλιακής ενέργειας υψηλής χωρητικότητας 5kwh |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 35 ημέρες |
Οικιακό Σύστημα Συσσωρευτών Μπαταριών 40.96kWh Με Ενσωματωμένο Inverter 5KW Για Εφεδρική Ενέργεια
Περιγραφή προϊόντος:
Αυτό το Σταθμός Ενέργειας Ηλιακής Ενέργειας είναι σχεδιασμένος για επαγγελματικές εφαρμογές, συμπεριλαμβανομένων οικιακών ηλιακών έργων, εμπορικών εγκαταστάσεων και ενσωμάτωσης αποθήκευσης ενέργειας για διανομείς και πελάτες OEM. Εξοπλισμένο με μπαταρία LiFePO4 5.12kWh, προσφέρει αξιόπιστη απόδοση με πάνω από 6000 κύκλους και ισχυρά πρότυπα ασφαλείας. Το σύστημα υποστηρίζει είσοδο φωτοβολταϊκών έως 2000W με διπλό MPPT για βελτιστοποιημένη σύλληψη ενέργειας και παρέχει συνεχόμενη έξοδο AC 2400W στα 230V/50Hz. Με προστασία IP65 και στιβαρό σχεδιασμό, είναι κατάλληλο τόσο για εσωτερική όσο και για εξωτερική χρήση, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια ανθεκτικότητα. Αυτή η λύση είναι ιδανική επιλογή για χονδρεμπόρους και ενσωματωτές έργων που αναζητούν επεκτάσιμα συστήματα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας υψηλής απόδοσης.
Τεχνική παράμετρος
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4 51.2V 100Ah |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 5120Wh (5.12kWh) |
| Εύρος τάσης εισόδου PV | 10 – 100Vdc |
| Ισχύς εισόδου PV | 2000W (1000W × 2) |
| Ισχύς εξόδου AC | 2400W συνεχής |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Επικοινωνία | WiFi / Bluetooth / RS485 |
| Πιστοποιήσεις | CE, EMC, UN38.3, RoHS2.0 |
Πλεονεκτήματα χαρακτηριστικών:
Βιομηχανικής κλίμακας μπαταρία LiFePO4 με 6000+ κύκλους
Διπλή είσοδος ηλιακής ενέργειας MPPT για υψηλότερη ενεργειακή απόδοση
Σταθερή έξοδος AC 2400W για οικιακά και εμπορικά φορτία
Περίβλημα IP65 για εξωτερικούς και σκληρούς περιβάλλοντες
Ευέλικτη διεπαφή επικοινωνίας (WiFi, Bluetooth, RS485)
Διαθέσιμη προσαρμογή OEM/ODM για συνεργάτες B2B
Ευρεία ανοχή θερμοκρασίας από -20°C έως 60°C
Πιστοποιημένο για παγκόσμια συμμόρφωση (CE, EMC, UN38.3, RoHS2.0)
Λεπτομέρειες προϊόντος:
![]()
![]()
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()