| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Σταθμός παραγωγής ενέργειας ηλιακής ενέργειας υψηλής χωρητικότητας 5kwh |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 35 ημέρες |
Οικιακό σύστημα συσσωρευτικών μπαταριών 40.96kWh με ενσωματωμένο μετατροπέα 5KW για εφεδρική ενέργεια
Κατασκευάστηκε για τα ευρωπαϊκά ηλιακά έργα μπαλκόνι και την χονδρική διανομή
Αυτό το σύστημα αποθήκευσης ενέργειας μπαλκόνι 5,12 kWh έχει σχεδιαστεί για ευρωπαϊκά έργα αναβάθμισης κατοικιών με ηλιακή ενέργεια και συνεργάτες διανομής χύδης.
Το σύστημα είναι σχεδιασμένο με τεχνολογία μπαταρίας LiFePO4, διπλή φωτοβολταϊκή είσοδο MPPT και ασύμβατη με το δίκτυο αρχιτεκτονική, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη σταθερότητα, συμμόρφωση με τους κανονισμούς,και ικανότητα κλιμακωτής ανάπτυξης.
Κατασκευασμένο για επαγγελματίες εγκαταστάτες και διανομείς ενέργειας, υποστηρίζει υβριδική φόρτιση, τηλεπαρακολούθηση και εξωτερική εγκατάσταση με προστασία IP65.
Βασικά πλεονεκτήματα για τους εταίρους B2B
Σύστημα μπαταριών LiFePO4 6000 κύκλων για μακρά διάρκεια ζωής
Διπλή είσοδος MPPT (1000W × 2) για ευέλικτη φωτοβολταϊκή διαμόρφωση
Σχεδιασμός συμβατός με το δίκτυο (VDE-AR-N 4105 / EN50549)
Κεφάλαιο IP65 για μπαλκόνι/εξωτερική εγκατάσταση
Επικοινωνία WiFi, Bluetooth & RS485
Υποστήριξη OEM / Private Label διαθέσιμη
Σταθερή παραγωγική ικανότητα για παραγγελίες χύδην
Τεχνική παράμετρος
| Κατηγορία | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4 |
| Κατηγορία ενέργειας | 5120Wh (5,12kWh) |
| Διορισμένη τάση | 51.2V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100 χλμ. |
| Ζωή κύκλου | 6000 κύκλοι |
| Πεδίο τάσης | 44.8 ∙ 58.4V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης / εκφόρτισης | 50A / 50A |
| Λειτουργία θέρμανσης | Υποστηριζόμενη |
| Πεδίο έντασης εισόδου φωτοβολταϊκής | 10 ̊100V |
| Μέγιστη ισχύς εισόδου PV | 1000W × 2 |
| Μέγιστο ρεύμα εισόδου PV | 16A × 2 |
| Τύπος πλέγματος | Μονόκατο |
| Διορισμένη τάση εναλλασσόμενου ρεύματος | 230V |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50Hz |
| Μέγιστη συνεχής ισχύς εξόδου | 2400W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου | 10.9Α |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Θέρμανση λειτουργίας | ¥20°C έως 60°C |
| Η υγρασία | 5·95% (χωρίς συμπύκνωση) |
| Υψόμετρο | ≤ 2000m |
| Επικοινωνία | WiFi, Bluetooth, RS485 |
| Μέγεθος | 520 × 181 × 715 mm |
| Βάρος | 60 κιλά |
| Πιστοποιητικά | CE, CB, EMC, RoHS 2.0, VDE-AR-N 4105, EN50549, UN38.3 |
Το σύστημα αυτό είναι πιστοποιημένο και συμμορφώνεται για την ευρωπαϊκή εγκατάσταση ηλιακής ενέργειας σε μπαλκόνια, ανταποκρίνεται σε βασικά πρότυπα δικτύου και ασφάλειας, όπως
Το VDE-AR-N 4105 και το EN50549.
Τα πλήρη έγγραφα πιστοποίησης είναι διαθέσιμα για τους διανομείς και τους εργολάβους του έργου κατόπιν αιτήματος.
Σχέδια μεταρρύθμισης ηλιακών μπαλκόνι
Συστήματα διανεμημένης αποθήκευσης για κατοικίες
Διεύρυνση του χαρτοφυλακίου προϊόντων ηλιακών εγκαταστάσεων
Εγκατάσταση συμμορφούμενης προς τις απαιτήσεις της ΕΕ αποθήκευσης μικροενέργειας
Μακροπρόθεσμα ενεργειακά προγράμματα για κατοικίες
Υποστηρίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία με διανομείς, πελάτες OEM και εργολάβους ενεργειακών έργων.
Σταθερή παραγωγή χύδης
Ελαστική MOQ
Υποστήριξη προσαρμοσμένης επωνυμίας
Πακέτο τεχνικής τεκμηρίωσης
Αφιερωμένη ομάδα υπηρεσιών B2B
Για χονδρικές τιμές, συνεργασία με διανομείς ή τεχνικές ερωτήσεις, επικοινωνήστε απευθείας με την ομάδα πωλήσεων μας.
Πληροφορίες για το προϊόν:
![]()
![]()
![]()
Εργαστήριο:
![]()