| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 215W ευέλικτο ηλιακό πάνελ |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ημέρες |
215W Μονοελαστικός Ηλιακός Πίνακας ETFE Υψηλής Αποδοτικότητας Για Εγκατάσταση Κεραμίδας RV
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτό το ευέλικτο μονόκρυσταλλικό ηλιακό κύτταρο 430W είναι προσαρμοσμένο για οικιακά συστήματα ηλιακής γεννήτριας και φορητές οικιακές εγκαταστάσεις ηλεκτρικής ενέργειας.Η επικαλυμμένη επιφάνεια ETFE προσφέρει τόσο υψηλή διαφάνεια όσο και αντοχή στην φθοράΜε εντυπωσιακή απόδοση πάνω από 23,5%, το πάνελ μεγιστοποιεί την ηλιακή απορρόφηση για ταχεία μετατροπή ενέργειας.Το σχεδιασμό 1kg επιτρέπει την εύκολη εγκατάσταση στις στέγεςΔιατηρεί τις επιδόσεις σε σκληρές συνθήκες, με σταθερή τάση και εξαιρετική διάχυση θερμότητας.Ιδανικό για χονδρέμπορους ή διανομείς που προμηθεύουν οικιακά ηλιακά κιτ, αυτό το ηλιακό κύτταρο παρέχει μια ιδανική λύση για τα σύγχρονα νοικοκυριά που αναζητούν αξιόπιστη, ανανεώσιμη και χωρίς συντήρηση παραγωγή ενέργειας.
Τεχνική παράμετρος
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τύπος | Μονοκρυσταλλικές ευέλικτες ηλιακές κυψέλες |
| Κατηγορία ισχύος | 430W |
| Αποτελεσματικότητα | ≥ 23,5% |
| Επιφάνεια | Τεμαχισμένα από ETFE |
| Τετάρτη | 34V |
| ρεύμα (Imp) | 12.64Α |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -20°C~+60°C |
| Καθαρό βάρος | 8.1kg |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Σχεδιασμένα για κατοικίες με ηλιακές γεννήτριες και φορητή χρήση
Υπερ-ελαφρύ και ευέλικτο για εύκολη εγκατάσταση στην οροφή
Υψηλή απόδοση 23,5% εξασφαλίζει ταχύτερη απόδοση φόρτισης
Η επιφάνεια ETFE παρέχει αντοχή στις ακτινοβολίες UV και στην τριβή
Λειτουργεί αποτελεσματικά σε ευρύ εύρος θερμοκρασιών
Πυροστασία IP67 για εξωτερικές εφαρμογές
Δεν απαιτείται πλαίσιο ή ελεγκτής για την αρθρωτή συναρμολόγηση
Ιδανικό για διανομείς που προσφέρουν προσαρμοσμένες λύσεις ηλιακής ενέργειας
Λειτουργία του χώρου:
![]()
![]()
![]()
Εργαστήριο:
![]()
![]()