| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 300W φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ημέρες |
Περιγραφή προϊόντος:
Ο σταθμός μικρής αποθήκευσης ενέργειας Single-cell 1kWh είναι μια συμπαγής μονάδα ισχύος συμβατή με ηλιακή ενέργεια, σχεδιασμένη για μικροδίκτυα και κατανεμημένα συστήματα ισχύος. Κατασκευασμένο με ανθεκτικές κυψέλες LiFePO4 και έναν μετατροπέα καθαρού ημιτονοειδούς κύματος, εξασφαλίζει σταθερή ισχύ εξόδου και ασφαλή λειτουργία. Με ενσωματωμένη λειτουργικότητα UPS, η μονάδα μεταβαίνει αυτόματα σε λειτουργία εφεδρείας εντός 12ms κατά τη διάρκεια διακοπών ρεύματος—διατηρώντας τη συνεχή λειτουργία των συνδεδεμένων συσκευών. Διαθέτοντας είσοδο PV έως 200W, γρήγορη φόρτιση AC και πολλαπλές θύρες εξόδου DC/USB, είναι ιδανικό για εφαρμογές ηλιακής ενέργειας, συστήματα απομακρυσμένης παρακολούθησης και εγκαταστάσεις εκτός δικτύου. Μια τέλεια λύση για διανομείς και ενσωματωτές που αναζητούν κλιμακούμενα μικρο-ενεργειακά συστήματα.
Τεχνική παράμετρος
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4 |
| Χωρητικότητα ενέργειας | 1kWh (896–1004Wh) |
| Ισχύς εξόδου AC | 300W Ονομαστική / 600W Αιχμής |
| Εύρος εισόδου PV | 12–60V, Μέγιστο 200W |
| Τάση εισόδου AC | 220V ±10% |
| Λειτουργία UPS | Αυτόματη εναλλαγή <12ms |
| Μέθοδος ψύξης | Με ανεμιστήρα |
| Βάρος προϊόντος | ≤9kg |
Πλεονεκτήματα χαρακτηριστικών:
Λεπτομέρειες προϊόντος:
![]()
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()