| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 2400w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ημέρες |
Ηλιακή έτοιμη φορητή γεννήτρια ενέργειας 2400W με 2000Wh μπαταρία LiFePO4
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτός ο φορητός ηλιακός σταθμός 1200W είναι κατασκευασμένος για επαγγελματική και βιομηχανική χρήση.παρέχει αποδοτική ισχύ και ασφαλή μετατροπή ενέργειαςΜε ευέλικτες μεθόδους φόρτισης, συμπεριλαμβανομένης της φόρτισης με τοίχους AC, της εισόδου ηλιακών συλλεκτών, της φόρτισης αυτοκινήτων και του USB-C, υποστηρίζει γρήγορη επαναφόρτιση 2 ωρών για υψηλότερη παραγωγικότητα.Αυτή η μονάδα είναι ιδανική για έργα πεδίουΣχεδιασμένο για διανομείς, συνεργάτες OEM και ολοκληρωτές ηλιακών συστημάτων που αναζητούν αξιόπιστες φορητές λύσεις αποθήκευσης ενέργειας.
Τεχνική παράμετρος
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4 (φωσφορικό λιθικό σίδηρο) |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 1008Wh |
| Κατηγορία ισχύος | 1200W καθαρό κύμα sinus |
| Τύπος μετατροπέα | Δίδυμη πορεία |
| Χρόνος φόρτισης | Περίπου 2 ώρες (800W γρήγορη φόρτιση) |
| Επιλογές εισόδου | Ηλιακό / αυτοκίνητο / USB-C |
| Δυναμική τάση | 100-110V / 220-240V |
| Βάρος & Μέγεθος | 10.2kg / 400×220×190mm |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Βαθμό λειτουργίας της μπαταρίας LiFePO4
Μετατροπέας υψηλής απόδοσης 1200W καθαρού κύματος σινού
Η γρήγορη φόρτιση 800W ολοκληρώνεται σε μόλις 2 ώρες.
Πολλαπλές εισόδους φόρτισης για ευέλικτη λειτουργία
Σύνθετο, ανθεκτικό σχεδιασμό για εύκολη μεταφορά
Κατάλληλο για ηλιακά κιτ, εξωτερικά συστήματα και έργα πεδίου
Ευφυής διαχείριση μπαταρίας για σταθερή απόδοση
Υποστηρίζει παραγγελίες OEM/ODM και διανομής χύδην
Πληροφορίες για το προϊόν:
![]()
Εργαστήριο:
![]()
![]()
![]()