| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Μεταφορτωτό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας 6000w |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ημέρες |
6000W Φορητός Ηλιακός Γεννήτριας Ενέργειας με Επέκταση 21kWh και Διπλή Έξοδο 12000W
Περιγραφή προϊόντος:
Το Σταθμός Ηλιακής Ενέργειας 6000W 3072Wh είναι μια προηγμένη λύση υψηλής ισχύος σχεδιασμένη για εμπορικές, βιομηχανικές και αυτόνομες εφαρμογές ενέργειας. Διαθέτοντας έναν μετατροπέα καθαρού ημιτονοειδούς κύματος 6000W και έξυπνη διαχείριση ενέργειας, προσφέρει αξιόπιστη απόδοση για εξοπλισμό, συστήματα φωτισμού και κινητές λειτουργίες. Η μπαταρία LiFePO4 υψηλής χωρητικότητας 3072Wh εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής κύκλου και σταθερή απόδοση. Το σύστημα υποστηρίζει πολλαπλές εισόδους φόρτισης—AC 1800W, PV 1500W, EV 1800W και φορτιστή αυτοκινήτου 192W—επιτρέποντας ευέλικτη ανάπτυξη σε διάφορα ενεργειακά περιβάλλοντα.
Σχεδιασμένο για επεκτασιμότητα, επιτρέπει Έξυπνη Επέκταση Ισχύος (έως 12kW έξοδος) και Έξυπνη Επέκταση Μπαταρίας (έως 21,5kWh), παρέχοντας προσαρμόσιμες ενεργειακές λύσεις για διανομείς, συστημικούς ενσωματωτές και προγραμματιστές έργων. Ιδανικό για απομακρυσμένες τοποθεσίες, εργασίες πεδίου και εφεδρικά ενεργειακά συστήματα, αυτό το μοντέλο προσφέρει μια αποδοτική και έξυπνη λύση για σύγχρονα ηλιακά έργα.
Τεχνική παράμετρος
| Προδιαγραφή | Περιγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | Σταθμός Ηλιακής Ενέργειας 6000W 3072Wh |
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4, 3072Wh |
| Είσοδος AC | 1800W |
| Φόρτιση PV | 1500W Max |
| Φόρτιση EV | 1800W |
| Έξοδος AC | 6000W (Διφασική 120/240V) |
| Απόκριση UPS | 10ms |
| Χωρητικότητα επέκτασης | Έως 21,5kWh με 4 πακέτα μπαταριών |
Πλεονεκτήματα χαρακτηριστικών:
Συνεχής ισχύς 6000W ιδανική για εφαρμογές βαρέως φορτίου
Μπαταρία LiFePO4 3072Wh που προσφέρει ≥3000 κύκλους ζωής
Διφασική έξοδος 240V κατάλληλη για βιομηχανικό εξοπλισμό
Υποστηρίζει Έξυπνη Επέκταση Ισχύος έως 12kW
Έξυπνη Επέκταση Μπαταρίας που επιτρέπει μέγιστη αποθήκευση 21,5kWh
Πολλαπλές επιλογές φόρτισης: AC, PV, EV, Αυτοκίνητο
Γρήγορη απόκριση UPS εντός 10ms εξασφαλίζει αδιάλειπτη παροχή
Μοναδιαίος σχεδιασμός για έργα OEM και μαζικής ενσωμάτωσης
Λεπτομέρειες προϊόντος:
![]()
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()
![]()