| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Σταθμός παραγωγής ενέργειας ηλιακής ενέργειας υψηλής χωρητικότητας 5kwh |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 35 ημέρες |
Οικιακό Σύστημα Συσσωρευτών Μπαταριών 40.96kWh Με Ενσωματωμένο Inverter 5KW Για Εφεδρική Ενέργεια
Περιγραφή προϊόντος:
Αυτό το Σταθμός Παραγωγής Ενέργειας 5.12kWh Solar Energy είναι σχεδιασμένο για επαγγελματική διαχείριση ενέργειας σε εμπορικές και βιομηχανικές εφαρμογές. Σχεδιασμένο με τεχνολογία μπαταρίας LiFePO4, εξασφαλίζει ανώτερη ασφάλεια, υψηλή ενεργειακή πυκνότητα και μεγάλη διάρκεια ζωής άνω των 6000 κύκλων. Το σύστημα υποστηρίζει λειτουργίες τόσο συνδεδεμένες στο δίκτυο όσο και αυτόνομες, καθιστώντας το ιδανικό για κατανεμημένες ενεργειακές λύσεις, μίνι σταθμούς παραγωγής ενέργειας και εφαρμογές αποθήκευσης ενέργειας.
Η διπλή είσοδος MPPT PV (1000W × 2) μεγιστοποιεί τη μετατροπή ηλιακής ενέργειας, ενώ η έξοδος AC 2400W καθαρού ημιτόνου παρέχει σταθερή και αποδοτική παροχή ρεύματος. Με προστασία IP65, αντέχει σε σκληρές περιβαλλοντικές συνθήκες και η έξυπνη επικοινωνία μέσω WiFi, Bluetooth και RS485 επιτρέπει την απομακρυσμένη παρακολούθηση και τον έξυπνο έλεγχο. Ιδανικό για διανομείς ενέργειας, εργολάβους EPC και ενσωματωτές ηλιακών έργων που αναζητούν κλιμακούμενα και αξιόπιστα συστήματα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας.
Τεχνική παράμετρος
| Χαρακτηριστικό | Περιγραφή |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα μπαταρίας | 100Ah / 51.2V (5120Wh) |
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4 |
| Διάρκεια κύκλου | 6000+ κύκλοι |
| Μέγιστη ισχύς εισόδου PV | 2000W (1000W × 2) |
| Ισχύς εξόδου AC | 2400W Συνεχής |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Επικοινωνία | WiFi, Bluetooth, RS485 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ +60°C |
Πλεονεκτήματα χαρακτηριστικών:
Βιομηχανικής κλίμακας μπαταρία LiFePO4 με μεγάλη διάρκεια ζωής
Διπλός σχεδιασμός MPPT για υψηλότερη απόδοση μετατροπής ηλιακής ενέργειας
Απρόσκοπτη δυνατότητα εναλλαγής δικτύου και εκτός δικτύου
Συμπαγής σχεδιασμός 520×181×715mm για εύκολη εγκατάσταση
Έξυπνος τηλεχειρισμός μέσω εφαρμογής για κινητά ή RS485
Προστασία IP65 για υπαίθρια εγκατάσταση
Μονοκατευθυντικός μετατροπέας για βελτιστοποιημένη ροή ενέργειας
Πιστοποιημένο από CE, CB, EMC, UN38.3 και EN50549
Λεπτομέρειες προϊόντος:
![]()
![]()
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()