| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Σταθμός παραγωγής ενέργειας ηλιακής ενέργειας υψηλής χωρητικότητας 5kwh |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 35 ημέρες |
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτό το ηλιακό φωτοβολταϊκό σύστημα είναι σχεδιασμένο για εμπορικούς χρήστες, εγκαταστάτες, εργολάβους EPC και διανομείς που αναζητούν μια σταθερή και κλιμακούμενη λύση καθαρής ενέργειας.Συσκευή μπαταριών 2V 100Ah LiFePO4, παρέχει 5,12 kWh αποθήκευσης ενέργειας μακροχρόνιου κύκλου κατάλληλη για εμπορική ηλεκτρική ενέργεια εφεδρείας, φορτία μικρών επιχειρήσεων, εφαρμογές ηλιακών υβριδίων και συστήματα κατανεμημένης παραγωγής.Το ευρύ φάσμα εισόδου φωτοβολταϊκών από 10-100V και το διπλό κανάλι 1000W MPPT επιτρέπουν τη συμβατότητα με τις περισσότερες συμβατές ηλιακές μονάδες στην ευρωπαϊκή αγορά, εξασφαλίζοντας αποτελεσματική μετατροπή ισχύος και βελτιωμένη σταθερότητα παραγωγής υπό μεταβλητές καιρικές συνθήκες.βιομηχανικά ηλεκτρονικάΕίναι επίσης βελτιστοποιημένο για τους B2B ολοκληρωτές που χρειάζονται αξιόπιστη απόδοση, μακρά διάρκεια ζωής και ενοποιημένη ανάπτυξη σε πολλαπλές τοποθεσίες.
Τεχνική παράμετρος
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Χημεία μπαταριών | LiFePO4 |
| Συνολική ενέργεια | 5120Wh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 50Α |
| Μέγιστο ρεύμα εκφόρτισης | 50Α |
| Φύλλα θέρμανσης | Υποστηριζόμενη |
| Φωτοβολταϊκή μέγιστη τάση | 100V |
| Τεχνική τάση | 230V |
| Συνεχή έξοδος εναλλασσόμενου ρεύματος | 2400W |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Βιομηχανική μπαταρία LiFePO4 για μακρύ κύκλο ζωής και υψηλή ασφάλεια
Σχεδιασμός διπλού MPPT 1000W × 2 για βελτίωση της αποδοτικότητας παραγωγής ενέργειας
Ευρύ φάσμα εισόδου φωτοβολταϊκών που είναι συμβατό με τις ευρωπαϊκές ηλιακές μονάδες
Σταθερή ισχύ AC 2400W για εμπορικά φορτία
Υψηλή διάρκεια κύκλου ≥6000 φορές εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη απόδοση επένδυσης
Ενσωματωμένη υποστήριξη θέρμανσης για εγκαταστάσεις με κρύο κλίμα
Κατάλληλο για χονδρέμπορους και εργολάβους EPC με ανάγκες χονδρικής προμήθειας
Σχεδιασμένο για κλιμακωτή ανάπτυξη σε εμπορικές εγκαταστάσεις
Πληροφορίες για το προϊόν:
![]()
![]()
![]()
Εργαστήριο:
![]()