| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 215W ευέλικτο ηλιακό πάνελ |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ημέρες |
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτό το 200W Mono 4-Fold Solar Panel έχει σχεδιαστεί για επαγγελματίες ενοποιητές ενεργειακών συστημάτων, διανομείς και αγοραστές έργων που αναζητούν φορητές μονάδες παραγωγής υψηλής απόδοσης.Κατασκευασμένο με υλικά υψηλής πολυμετρικής τρίτης γενιάς, το πάνελ παρέχει σταθερή απόδοση σε εξωτερικές εφαρμογές και υποστηρίζει τη μακροχρόνια χρήση σε κινητούς σταθμούς ηλεκτροπαραγωγής, σε εργασίες πεδίου και σε προσωρινά σταθμούς εκτός δικτύου.
Η ελαφριά τετράπλευρη δομή διαθέτει υδροστερή προστασία υφασμάτων και καθολικούς συνδετήρες MC4,καθιστώντας το συμβατό με τα περισσότερα φορητά εργοστάσια ηλεκτροπαραγωγής και συστήματα ηλιακής ενέργειας που χρησιμοποιούνται στην αγορά της ΕΕΗ υψηλή απόδοση μετατροπής του 24,3% εξασφαλίζει ισχυρές επιδόσεις ακόμη και σε ευρωπαϊκά κλίματα με χαμηλό φωτισμό.και ενεργειακά προϊόντα OEM.
Τεχνική παράμετρος
| Ειδικότητα | Περιγραφή |
|---|---|
| Υλικό | Τρίτη γενιά υψηλής πολυμερούς στρώσης |
| Τύπος κυττάρου | Μονοκρυσταλλικά υψηλής απόδοσης |
| Μέγεθος αναδιπλωμένο | 2360 × 545 × 4 mm |
| Μέγεθος διπλωμένο | 545 × 530 × 45 mm |
| Καθαρό βάρος | 40,5 kg |
| Ακαθάριστο βάρος | 60,7 kg |
| Τύπος συνδέσμου | MC4 με καλώδιο 0,6 m |
| Αδιάβροχο επίπεδο | Σχεδιασμός υφάσματος ανθεκτικού στις καιρικές συνθήκες |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Μεταβαλλόμενη δομή υψηλής πολυμετρικής για καλύτερη αντοχή
240,3% βελτιστοποιημένη απόδοση μετατροπής για περιοχές χαμηλής φωτεινότητας της ΕΕ
Ελαφρύ σχέδιο τετραπλής μορφής ιδανικό για κινητά ενεργειακά συστήματα
Η συμβατότητα MC4 με τους περισσότερους μετατροπείς και σταθμούς παραγωγής ενέργειας
Σταθερή ισχύς σε διαφορετικές θερμοκρασίες
Γρήγορη εγκατάσταση για προμηθευτές φωτοβολταϊκών συστημάτων B2B
Μεγάλη διάρκεια ζωής κατάλληλη για χονδρική προμήθεια και χρήση OEM
Ιδανικό για συστήματα εκτός δικτύου, εξωτερικών χώρων, χώρων κατασκευής και έκτακτης ανάγκης
Λειτουργία του χώρου:
![]()
![]()
![]()
Εργαστήριο:
![]()
![]()