| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | 1200W φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτός ο σταθμός ηλιακής ενέργειας 2200W 2016Wh έχει σχεδιαστεί για πελάτες B2B που χρειάζονται μια αξιόπιστη ενεργειακή λύση για εφαρμογές εκτός δικτύου. Equipped with a durable LiFePO4 battery pack and a bidirectional pure sine wave inverter it delivers stable power for solar energy systems temporary engineering setups outdoor operations and commercial backup needsΜε ταχεία φόρτιση 1500W και υποστήριξη ηλιακής ενέργειας, η μονάδα επιτρέπει την αποτελεσματική ενσωμάτωση ανανεώσιμων πηγών ενέργειας για τους διανομείς, τους εγκαταστάτες EPC και τους εργολάβους έργων.Η συμπαγή του μορφή, η σταθερή λειτουργία UPS και η μακρά διάρκεια ζωής του κύκλου την καθιστούν κατάλληλη για μακροχρόνια ανάπτυξη σε απομακρυσμένες τοποθεσίες, ομάδες πεδίου και στόλους ενοικίασηςΤο μοντέλο αυτό παρέχει μια αξιόπιστη πλατφόρμα υψηλής χωρητικότητας για εταιρείες που αναζητούν κλιμακώσιμη αποθήκευση ηλιακής ενέργειας.
Τεχνική παράμετρος
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 2016Wh LiFePO4 |
| Δύναμη εξόδου | 2200W καθαρό κύμα sinus |
| Υποστήριξη της ηλιακής εισροής | Ναι Ηλιακή φόρτιση συμβατή |
| Γρήγορη φόρτιση | 1500W Περίπου 2 ώρες |
| Εναλλακτική ισχύς | 100 110V 60Hz ή 220 240V 50Hz |
| Τρόπος UPS | 10ms μεταφορά |
| Μέγεθος προϊόντος | 423 × 300 × 317 χιλιοστά |
| Βάρος | 22 κιλά |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Υποστηρίζει ηλιακή φόρτιση ιδανική για ανάπτυξη εκτός δικτύου
Μακρά διάρκεια ζωής μπαταρίας LiFePO4 με αντοχή 3000 κύκλων
Γρήγορη επαναφόρτιση 1500W που επιτρέπει ταχεία ανταπόκριση για εργασίες πεδίου
Η καθαρή έξοδος κύματος σινού προστατεύει εμπορικό εξοπλισμό.
Επικοινωνία υπερυψωτικής τάσης 10 ms για ευαίσθητα ηλεκτρονικά
Σκληρή δομή σχεδιασμένη για μηχανική και χρήση σε έργα
Δύο τάσεις ισχύος εναλλασσόμενης τάσης κατάλληλες για τις αγορές της ΕΕ και των ΗΠΑ
Βελτιστοποιημένο για τους διανομείς EPC και τους εταίρους εγκατάστασης ηλιακών εγκαταστάσεων
Πληροφορίες για το προϊόν:
![]()
Εργαστήριο:
![]()
![]()
![]()