| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτός ο σταθμός ηλιακής ενέργειας 3600W 4608Wh είναι σχεδιασμένος για τους αγοραστές B2B που αναζητούν μια ανθεκτική και επεκτάσιμη κινητή ενεργειακή λύση.Το σύστημα παρέχει σταθερή απόδοση για επαγγελματικές εφαρμογές, συμπεριλαμβανομένης της κατασκευήςΜε ηλιακή φόρτιση έως 800W και πολλαπλές θύρες DC/USB,παρέχει ευέλικτη συμβατότητα με τα κύρια ηλιακά πάνελ και τα ηλεκτρικά εργαλείαΗ 10ms UPS μεταφορά εξασφαλίζει αδιάλειπτη λειτουργία για ευαίσθητα ηλεκτρονικά.Αυτό το μοντέλο υποστηρίζει σύνδεση μπαταρίας επέκτασης για απαιτήσεις μεγαλύτερης χωρητικότηταςΤο ανθεκτικό περίβλημά του, η έξυπνη προστασία του BMS και η μακρά διάρκεια ζωής του το καθιστούν ιδανικό για μακροπρόθεσμη εμπορική χρήση και χονδρικά κανάλια πώλησης.
Τεχνική παράμετρος
| Ειδικότητα | Περιγραφή |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | Ηλεκτρικές κυκλικές κυψέλες LiFePO4 |
| Ηλιακή εισροή | 800W φωτοβολταϊκή φόρτιση |
| Δύναμη εξόδου εναλλασσόμενου ρεύματος | 3600W συνεχής |
| Πορτ USB | 18W USB-A + 60W USB-C |
| Εξαγωγές συνεχούς ρεύματος | Πολλαπλές θύρες + αναπτήρας |
| Λειτουργία UPS | Χρόνος μεταφοράς 10 ms |
| Επέκταση | Υποστηρίζει επιπλέον μπαταρία |
| Χρήση εφαρμογής | Ηλιακή αποθήκευση OEM χονδρική |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Σχεδιασμένα για εμπορική αποθήκευση ηλιακής ενέργειας
Υποστηρίζει ταχεία φόρτιση φωτοβολταϊκών 800W για χρήση στο πεδίο
Βιομηχανικές κυψέλες LiFePO4 με μακρύ κύκλο ζωής
10 ms διακόπτης UPS για κρίσιμο εξοπλισμό
Συνέπεια πολλαπλών εξόδων για διάφορες συσκευές
Επεκτάσιμη δυναμικότητα για διάφορες κλίμακες έργων
Το έξυπνο BMS εξασφαλίζει ασφαλή μακροχρόνια αντοχή
Κατάλληλο για χονδρέμπορους OEM ολοκληρωτές
Πληροφορίες για το προϊόν:
![]()
![]()
Εργαστήριο:
![]()
![]()
![]()