| Marka Adı: | Solarose |
| Model Numarası: | Yüksek Kapasiteli Güneş Enerjisi Güç İstasyonu 5kwh |
| Adedi: | 10 |
| Fiyat: | negotiable |
| Teslim Zamanı: | 35 gün |
Enerji yedeklemesi için entegre 5KW Inverter ile 40.96kWh'lık bir ev yığılabilir pil sistemi
Avrupa Balkon Güneş Projeleri ve Toplu Dağıtım için Yapılmış
Bu 5,12kWh balkon enerji depolama sistemi, Avrupa konut güneş enerjisi takviyesi projeleri ve toplu dağıtım ortakları için tasarlanmıştır.
LiFePO4 batarya teknolojisi, çift MPPT fotovoltaik giriş ve şebeke uyumlu mimarisi ile tasarlanan sistem, uzun vadeli istikrarı, düzenleme uyumluluğunu,ve ölçeklenebilir dağıtım yeteneği.
Profesyonel montajcılar ve enerji dağıtımcıları için tasarlanmıştır ve hibrit şarj, uzaktan izleme ve IP65 koruması ile açık hava montajını destekler.
B2B Ortakları için Ana Avantajlar
Uzun kullanım ömrü için 6000 döngülü LiFePO4 pil sistemi
Esnek PV yapılandırması için çift MPPT giriş (1000W × 2)
Şebeke uyumlu tasarım (VDE-AR-N 4105 / EN50549)
Balkon/dış mekan kurulumları için IP65 derecelendirilmiş kablo
WiFi, Bluetooth ve RS485 iletişim
OEM / Özel Etiket desteği mevcut
Toplu siparişler için sabit üretim kapasitesi
Teknik parametreler
| Kategorisi | Spesifikasyon |
|---|---|
| Pil Türü | LiFePO4 |
| İsimlendirilmiş Enerji | 5120Wh (5.12kWh) |
| Adlık Voltaj | 51.2V |
| İsimlendirilmiş Kapasite | 100Ah |
| Döngü Yaşamı | 6000 döngü |
| Voltaj aralığı | 44.8 ∙ 58.4V |
| Maksimum yük / boşaltma akımı | 50A / 50A |
| Isıtma Fonksiyonu | Desteklenen |
| PV Giriş Voltaj Aralığı | 10 ̊100V |
| Maksimum PV Giriş Gücü | 1000W × 2 |
| Maks PV Giriş Akımı | 16A × 2 |
| Şebeke Tipi | Tek yönlü |
| Rütbeli AC Voltajı | 230V |
| Belirli Sıklık | 50Hz |
| Maksimum Sürekli Çıkış Gücü | 2400W |
| Maksimum çıkış akımı | 10.9A |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| Çalışma sıcaklığı | 20°C'den 60°C'ye kadar |
| Nemlilik | %5-95 (Kondansiyon yok) |
| Yükseklik | ≤2000m |
| İletişim | WiFi, Bluetooth, RS485. |
| Boyutları | 520 × 181 × 715 mm |
| Ağırlık | 60 kg |
| Sertifikalar | CE, CB, EMC, RoHS 2.0, VDE-AR-N 4105, EN50549, UN38.3 |
Bu sistem, Avrupa balkon güneş enerjisi dağıtımı için sertifikalı ve uyumludur,
VDE-AR-N 4105 ve EN50549.
Tam sertifika belgeleri, dağıtımcılar ve proje yüklenicileri için talep üzerine mevcuttur.
Balkon güneş enerjisi yenilenme projeleri
Konut dağıtılmış depolama sistemleri
Güneş montajı ürün portföyünün genişlemesi
AB uyumlu mikro enerji depolamaları
Uzun vadeli konut enerji programları
Dağıtımcılar, OEM müşterileri ve enerji projesi yüklenicileri ile uzun vadeli işbirliğini destekliyoruz.
Sabit toplu üretim
Esnek MOQ
Özel marka desteği
Teknik belge paketi
Özel B2B servis ekibi
Toplu fiyatlandırma, dağıtımcı işbirliği veya teknik sorular için doğrudan satış ekibimizle iletişime geçin.
Ürün ayrıntıları:
![]()
![]()
![]()
Fabrika atölyesi:
![]()