| نام تجاری: | Solarose |
| شماره مدل: | نیروگاه انرژی خورشیدی با ظرفیت بالا 5 کیلووات ساعت |
| مقدار تولیدی: | 10 |
| قیمت: | negotiable |
| زمان تحویل: | 35 روز |
سیستم باتری قابل انباشت خانه 40.96kWh با اینورتر 5KW یکپارچه برای پشتیبان گیری انرژی
ساخته شده برای پروژه های خورشیدی بالکن اروپایی و توزیع عمده
این سیستم ذخیره سازی انرژی بالکن 5.12kWh برای پروژه های بازسازی خانه های خورشیدی اروپا و شرکای توزیع عمده طراحی شده است.
طراحی شده با تکنولوژی باتری LiFePO4، ورودی دوگانه MPPT فتوولتائیک، و معماری سازگار با شبکه، سیستم ثبات طولانی مدت، انطباق قانونی،و قابلیت انکشاف مقیاس پذیر.
این دستگاه برای نصب کنندگان حرفه ای و توزیع کنندگان انرژی ساخته شده است و از شارژ هیبریدی، نظارت از راه دور و نصب در فضای باز با محافظت IP65 پشتیبانی می کند.
مزایای کلیدی برای شرکای B2B
سیستم باتری LiFePO4 با چرخه 6000 برای عمر طولانی
ورودی دوگانه MPPT (1000W × 2) برای پیکربندی انعطاف پذیر PV
طراحی سازگار با شبکه (VDE-AR-N 4105 / EN50549)
محفظه ای با درجه بندی IP65 برای نصب بالکن/خارج
ارتباطات وای فای، بلوتوث و RS485
پشتیبانی OEM / برچسب خصوصی در دسترس است
ظرفیت تولید پایدار برای سفارشات انبوه
پارامتر فنی
| دسته بندی | مشخصات |
|---|---|
| نوع باتری | LiFePO4 |
| انرژی نامی | ۵۱۲۰ وات (۵٫۱۲ کیلو وات) |
| ولتاژ نامی | 51.2V |
| ظرفیت نامی | 100 هارت |
| طول عمر چرخه | 6000 چرخه |
| محدوده ولتاژ | 44.8 ٫58.4 ولت |
| حداکثر شارژ / تخلیه جریان | 50A / 50A |
| عملکرد گرمایش | پشتیبانی شده |
| محدوده ولتاژ ورودی PV | 10 ولت 100 ولت |
| حداکثر قدرت ورودی PV | 1000 وات × 2 |
| حداکثر جریان ورودی PV | 16A × 2 |
| نوع شبکه | یک طرفه |
| ولتاژ نامی AC | ۲۳۰ ولت |
| فرکانس نامی | 50 هرتز |
| حداکثر قدرت خروجی مستمر | ۲۴۰۰ وات |
| حداکثر جریان خروجی | 10.9A |
| سطح حفاظت | IP65 |
| دمای کار | ¥20°C تا 60°C |
| رطوبت | 5 ٪ 95٪ (بدون تهویه) |
| ارتفاع | ≤2000 متر |
| ارتباطات | وای فای، بلوتوث، RS485 |
| ابعاد | ۵۲۰ × ۱۸۱ × ۷۱۵ میلی متر |
| وزن | ۶۰ کیلوگرم |
| گواهینامه | CE، CB، EMC، RoHS 2.0، VDE-AR-N 4105، EN50549، UN38.3 |
این سیستم گواهی شده است و برای استفاده از سیستم های خورشیدی بالکن اروپا سازگار است و با استانداردهای اصلی شبکه و ایمنی از جمله
VDE-AR-N 4105 و EN50549
اسناد کامل صدور گواهینامه برای توزیع کنندگان و پیمانکاران پروژه در صورت درخواست در دسترس است.
پروژه های بازسازی بالکن های خورشیدی
سیستم های ذخیره سازی توزیع شده مسکونی
گسترش نمونه محصولات نصب کننده خورشیدی
استفاده از ذخیره سازی انرژی کوچک مطابق با قوانین اتحادیه اروپا
برنامه های بلند مدت انرژی مسکونی
ما از همکاری طولانی مدت با توزیع کنندگان، مشتریان OEM و پیمانکاران پروژه انرژی حمایت می کنیم.
تولید انبوه پایدار
MOQ انعطاف پذیر
پشتیبانی از نام تجاری سفارشی
بسته اسناد فنی
تیم خدمات تخصصی B2B
برای قیمت گذاری عمده، همکاری توزیع کننده، یا سوالات فنی، به طور مستقیم با تیم فروش ما تماس بگیرید.
جزئیات محصول:
![]()
![]()
![]()
کارگاه کارخانه:
![]()