| نام تجاری: | Solarose |
| شماره مدل: | نیروگاه قابل حمل 300 وات |
| مقدار تولیدی: | 10 |
| قیمت: | negotiable |
| زمان تحویل: | 25 روز |
توضیحات محصول:
این ژنراتور خورشیدی حمل و نقل 300 وات برای زندگی در خارج از شبکه، فعالیت های در فضای باز و پشتیبان اضطراری طراحی شده است. با یک باتری LiFePO4 با کارایی بالا (1000Wh) و اینورتر موج سینوس خالص،امن نگه داره، خروجی ثابت AC برای الکترونیک حساس. واحد از شارژ خورشیدی و آداپتور پشتیبانی می کند، و به طور کامل در تنها 3.5 ساعت شارژ می شود. ایده آل برای تغذیه چراغ ها، تلفن ها، هواپیماهای بدون سرنشین، یخچال های کوچک،یا لپ تاپ ها در طول سفر و یا قطع برق.
پارامتر فنی
| نوع باتری | LiFePO4 1000Wh |
| اینورتر | امواج سینوس خالص 300W |
| خروجی AC | 100-110V/60Hz یا 220-240V/50Hz |
| روش های پرداخت | آداپتور / پانل خورشیدی |
| زمان شارژ کامل | حدود 3.5 ساعت |
| طول عمر چرخه | ≥4000 بار |
| اندازه محصول | 90×168×248 میلی متر |
| وزن | ≤9kg |
مزاياي خاص:
جزئیات محصول:
![]()
![]()
کارگاه کارخانه:
![]()
![]()
![]()