| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | Przenośna elektrownia o mocy 300 W |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 25 dni |
Opis produktu:
Ten kompaktowy przenośny generator słoneczny o mocy 300 W jest zaprojektowany do życia poza siecią, aktywności na świeżym powietrzu i awaryjnego zapasowego.zapewnia bezpieczeństwo, stabilna moc AC dla wrażliwych urządzeń elektronicznych. Urządzenie obsługuje ładowanie słoneczne i adaptera, i całkowicie ładuje się w zaledwie 3,5 godziny. Idealny do zasilania światła, telefonów, dronów, mini lodówek,lub laptopy podczas podróży lub w czasie awarii prądu.
Parametry techniczne
| Rodzaj akumulatora | LiFePO4 1000Wh |
| Inwerter | Czysta fala sinus 300W |
| Wyjście AC | 100-110V/60Hz lub 220-240V/50Hz |
| Metody obciążania | Adapter / panel słoneczny |
| Czas pełnego ładowania | Około 3,5 godziny. |
| Żywotność cyklu | ≥ 4000 razy |
| Wielkość produktu | 90 × 168 × 248 mm |
| Waga | ≤ 9 kg |
Zalety charakterystyczne:
Szczegóły produktu:
![]()
![]()
Warsztaty fabryczne:
![]()
![]()
![]()