| نام تجاری: | Solarose |
| شماره مدل: | قدرت 10 کیلو وات |
| مقدار تولیدی: | 10 |
| قیمت: | negotiable |
| زمان تحویل: | 25 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C |
ژنراتور خورشیدی یکپارچه 10 کیلووات و باتری 14.336 کیلووات ساعتی برای سیستم ذخیره انرژی باتری، ورودی PV 90-450Vdc
توضیحات محصول:
| توان اینورتر | 10 کیلووات مداوم |
| ظرفیت باتری | 14.336 کیلووات ساعت، 51.2 ولت، 280 آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 58.4 ولت |
| جریان شارژ | 100A نرمال، حداکثر 100A |
| جریان تخلیه | 100A نرمال، حداکثر 110A، حداکثر پیک 150A |
| ولتاژ قطع تخلیه | 43.2 ولت |
| محدوده ولتاژ ورودی (PV) | 90 - 450Vdc |
| ولتاژ خروجی (AC) | 230Vac ± 5% |
| فرکانس | 50Hz / 60Hz |
| ارتباطات | RS485 / CAN، پورت RJ45، WIFI |
| توان ورودی (PV) | 5 کیلووات |
| محدوده دمای عملیاتی | -20°C - 50°C |
| نوع نصب | دیواری |
مزایای ویژگی:
جزئیات محصول:
![]()
![]()