| نام تجاری: | Solarose |
| شماره مدل: | ایستگاه برق قابل حمل ۶۰۰۰ وات |
| مقدار تولیدی: | 10 |
| قیمت: | negotiable |
| زمان تحویل: | 25 روز |
ژنراتور انرژی خورشیدی قابل حمل 6000W با 21kWh گسترش و میزبان دوگانه 12000W خروجی
توضیحات محصول:
نیروگاه انرژی خورشیدی 6000 وات برای کاربران صنعتی، توزیع کنندگان و شرکای OEM طراحی شده است که نیاز به راه حل های انرژی قابل حمل با ظرفیت بالا دارند.با باتری LiFePO4 4608Wh و گزینه های شارژ چندگانه، از ورودی خورشیدی PV تا 800 وات ، شارژ خودرو و ورودی AC پشتیبانی می کند. عملکرد هوشمند UPS آن پشتیبان گیری یکپارچه با زمان انتقال 10ms را تضمین می کند.این واحد برای کاربردهای تجاری مانند سایت های ساختمانی ایده آل است، ارائه دهندگان خدمات تلفن همراه و پروژه های گسترش ذخیره سازی انرژی. عمر چرخه قوی، ساختار ماندگار و ظرفیت مقیاس پذیر آن را به یک انتخاب ترجیح داده شده برای خریداران عمده.
پارامتر فنی
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قدرت نامی | 6000 وات امواج سینوس خالص |
| ظرفیت باتری | 4608Wh LiFePO4 |
| ورودی شارژ PV | حداکثر 800 وات |
| ورودی شارژ خودرو | 192W |
| خروجی USB | 18 وات (USB-A) + 60 وات (USB-C) |
| خروجی DC | 45-52V ×2 + روشن کننده سیگار |
| زمان انتقال UPS | 10ms |
| اندازه و وزن | 563×372×423mm / 49kg |
مزاياي خاص:
خروجی موج سینوس خالص 6000W با قدرت بالا برای عملکرد پایدار
باتری دوامدار 4608Wh LiFePO4 با طول عمر چرخه طولانی
شارژ انعطاف پذیر از طریق ورودی خورشیدی، اتومبیل یا AC
پشتیبان گیری هوشمند UPS با سوئیچ انتقال 10ms
پورتهای متعدد DC و USB برای ابزارها و دستگاه های صنعتی
مقیاس پذیر برای گسترش 3600W در برنامه های کاربردی تجاری
طراحی سنگین مناسب برای استفاده تجاری و میدان
برای بازارهای عمده فروشی و توزیع OEM
جزئیات محصول:
![]()
![]()
کارگاه کارخانه:
![]()
![]()
![]()