| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | Stos 57.344 kWh |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 35 dni |
Opis produktu:
Hybrydowy system energii słonecznej o mocy 10 kW + 57,344 kW został zaprojektowany do użytku domowego i komercyjnego o wysokim zapotrzebowaniu.oferowanie długotrwałej energii zapasowejJednostka obejmuje komunikację wieloprotokołową, zaawansowane sterowanie ładowaniem/rozładowaniem oraz WiFi do monitorowania w czasie rzeczywistym.rozszerzalność, i niezawodną obsługę poza siecią.
Parametry techniczne
| Moc wyjściowa | 10 kW |
| Chemia baterii | LiFePO4 |
| Całkowita energia | 57.344KWH |
| Moduły baterii | 4 × 280Ah |
| Zakres napięcia (PV) | 90V ≈ 450VDC |
| Napięcie ładowania | 58.0V |
| Porty łączności | RS485 / CAN / WiFi |
| Częstotliwość | 50Hz / 60Hz |
Zalety charakterystyczne:
System hybrydowy obsługuje zarówno tryby sieciowe, jak i poza siecią
Akumulator LiFePO4 zapewnia ponad 6000 cykli życia
Wysoka pojemność idealnie nadaje się do domów, gospodarstw rolnych lub biur
Elastyczna komunikacja z BMS i inwerterami
Wbudowany inteligentny inwerter zwiększa efektywność energii słonecznej
Prosty projekt modułowy plug-and-play
Zdalne monitorowanie w czasie rzeczywistym za pośrednictwem urządzeń przenośnych/web
Włókiennicze, z żeliwa lub stali
Szczegóły produktu:
![]()
Warsztaty fabryczne:
![]()
![]()