| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Συγκέντρωση 57,344kWh |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 35 ημέρες |
Περιγραφή του προϊόντος:
Το υβριδικό σύστημα ηλιακής ενέργειας 10KW + 57.344KWH είναι σχεδιασμένο για υψηλής ζήτησης οικιακή και εμπορική χρήση.προσφέρει μακροχρόνια ενεργειακή υποστήριξηΗ μονάδα περιλαμβάνει επικοινωνία πολλαπλών πρωτοκόλλων, προηγμένο έλεγχο φόρτισης/αποφόρτισης και WiFi για παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο.επεκτασιμότητα, και αξιόπιστη λειτουργία εκτός δικτύου.
Τεχνική παράμετρος
| Δύναμη εξόδου | 10KW |
| Χημεία μπαταριών | LiFePO4 |
| Συνολική ενέργεια | 57.344KWH |
| Μονούλες μπαταρίας | 4 × 280Ah |
| Περιοχή τάσης (PV) | 90V/450VDC |
| Δυνατότητα φόρτισης | 58.0V |
| Πύλες επικοινωνίας | RS485 / CAN / WiFi |
| Συχνότητα | 50Hz / 60Hz |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Το υβριδικό σύστημα υποστηρίζει τόσο τις λειτουργίες εντός όσο και εκτός δικτύου
Η μπαταρία LiFePO4 εξασφαλίζει πάνω από 6000 κύκλους ζωής
Υψηλή χωρητικότητα ιδανική για σπίτια, αγροκτήματα ή γραφεία
Ευέλικτη επικοινωνία με το BMS και τους μετατροπείς
Ο ενσωματωμένος έξυπνος μετατροπέας μεγιστοποιεί την ηλιακή απόδοση
Απλό μοντελοποιημένο σχέδιο plug-and-play
Απόσταση παρακολούθησης σε πραγματικό χρόνο μέσω κινητού/web
Σκληρό περίβλημα από χάλυβα για εσωτερική ή εξωτερική χρήση
Πληροφορίες για το προϊόν:
![]()
Εργαστήριο:
![]()
![]()