Bu 3.5 kW duvar monteli AC EV şarj cihazı, ticari güneş enerjisi sistemleri için tasarlanmıştır ve akıllı izleme ve birden fazla koruma özelliği ile güvenilir şarj performansı sağlar.IP66 su geçirmez ve IK10 çarpışmaya dayanıklı konaklama ile inşa edilmiş, çeşitli ortamlarda istikrarlı çalışmayı sağlar. Entegre Bluetooth / WiFi, sorunsuz veri erişimine ve sistem yönetimine izin verir. Güneş enerjisi santralleri, EV altyapı projeleri,ve filo ücreti uygulamaları.
| Özellik | Ayrıntılar |
|---|---|
| Güç Türü | Tek fazlı AC |
| Adlık Güç | 3.5kW |
| Giriş Voltajı | AC220/240V |
| Çıktı Akımı | 16A |
| Ekran Tipi | 2.8 inç renkli LCD |
| İletişim | Bluetooth/WiFi |
| Soğutma yöntemi | Doğal Soğutma |
| Koruma seviyesi | IP66 / IK10 |
Esnek montaj için kompakt duvar monte tasarımı
Güneş enerjisi istasyonlarıyla sorunsuz entegrasyon
Çok katmanlı elektrik koruması güvenliği sağlar
Gerçek zamanlı şarj bilgileri için akıllı ekran
Çoğu EV modeliyle uyumludur
Ticari ve açık hava kullanımı için yüksek dayanıklılık
Bakımsız doğal soğutma sistemi
B2B projeleri için uygun maliyetli ücretlendirme çözümü
![]()
![]()
![]()
![]()